.
HESABIM
Üye Ol

A Milli Takım aday kadrosu açıklandı

A Milli Takım aday kadrosu açıklandı

2020 Avrupa Hentbol Şampiyonası elemelerinde mücadele edecek olan A Milli Erkek Hentbol takımımızın aday kadrosu belli oldu.

Haberin Tarihi: 9 Ekim 2018

HENTBOLHABER.NET – 3. Eleme grubunda 25 Ekimde Makedonya, 28 Ekim’de de İzlanda ile karşılaşacak olan A Milli erkek takımımız, 17 Ekim Çarşamba günü konaklayacağı İstanbul Kartal Titanci otelde akşam yemeği ile toplanacak.

Hazırlıklarını Maltepe spor salonunda yapacak olan Ay-Yıldızlı Milli Takımımız, 24 Ekim Çarşamba günü hazırlıklarını tamalayarak Makedonya ile oynayacak gruptaki ilk maç için Üsküp’e hareket edecek. Maçın ardından yurda dönecek olan Millilerimiz, grubundaki ikinci maçında 28 Ekim Pazar günü Ankara’da İzlanda ile karşılaşacak.

A  MİLLİ ERKEK HENTBOL TAKIMI HAZIRLIK KAMPI
17-29 EKİM 2018, İSTANBUL – MAKEDONYA – ANKARA
  ADI SOYADI GÖREVİ İLİ KULÜBÜ
TEKNİK KADRO
1 İLKER ŞENTÜRK BAŞ ANTRENÖR İSTANBUL BEŞİKTAŞ MOGAZ
2 OKAN HULUSİ HALAY ANTRENÖR ANKARA  
3 HAYRİ SERDAR KARAÇAM ANTRENÖR ANKARA TED KOLEJLİLER SK
4 HALİM AKÇA MASÖR İZMİR  
5 MESUT TEMİZİŞLER MİSAFİR ANTRENÖR İSTANBUL BEŞİKTAŞ MOGAZ
SPORCULAR
1 YUNUS ÖZMUSUL KALECİ İZMİR GÖZTEPE
2 COŞKUN GÖKTEPE KALECİ ESKİŞEHİR SELKA ESKİŞEHİR HSK
3 TANER GÜNAY KALECİ İSTANBUL BEŞİKTAŞ MOGAZ
4 ALP EREN PEKTAŞ SOL KANAT ESKİŞEHİR SELKA ESKİŞEHİR HSK
5 YAŞAR ERDEM ATEŞ SOL KANAT ANKARA MALİYE PİYANGO
6 DORUK PEHLİVAN SOL OYUN KURUCU AVUSTURYA/VİYANA FIVERS MARGARETEN
7 BARAN NALBANTOĞLU SOL OYUN KURUCU İSTANBUL BEŞİKTAŞ MOGAZ
8 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK SOL OYUN KURUCU İZMİR GÖZTEPE
9 ONUR ERSİN ORTA OYUN KURUCU İSTANBUL BEŞİKTAŞ MOGAZ
10 ENES GÜMÜŞOK ORTA OYUN KURUCU İZMİR GÖZTEPE
11 CAN ÇELEBİ SAĞ OYUN KURUCU HIRVATİSTAN/ZAGREB RK NEXE NASİCE
12 ÖMER OZAN ARİFOĞLU SAĞ OYUN KURUCU BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ SK
13 ÖZGÜR SARAK SAĞ OYUN KURUCU İSTANBUL BEŞİKTAŞ MOGAZ
14 GÖRKEM BİÇER SAĞ KANAT İZMİR GÖZTEPE
15 YİĞİT ERÖZ SAĞ KANAT ESKİŞEHİR SELKA ESKİŞEHİR HSK
16 UĞUR ERCEYLAN PİVOT ESKİŞEHİR SELKA ESKİŞEHİR HSK
17 MEHMET DEMİREZEN PİVOT İSTANBUL BEŞİKTAŞ MOGAZ
18 ÇAĞLAYAN ÖZTÜRK PİVOT İSTANBUL BEYKOZ BELEDİYESİ GSK
19 SALİH ULUDAĞ ORTA OYUN KURUCU RİZE GÜNEYSUSPOR

Bir Yorum Yazın