.
HESABIM
Üye Ol

Aksaray’da voleybolcular, hentbolcuları salonda istemiyor

Aksaray’da voleybolcular, hentbolcuları salonda istemiyor

Hentbol Kadınlar Süper Ligi’nde Aksaray Belediyesi Gençlik Spor Kulübü ile Voleybol Sultanlar Liginde mücadele eden Kuzeyboru Spor Kulübü arasında salon problemi ortaya çıktı.

Haberin Tarihi: 19 Eylül 2020

https://www.aksarayolayhaber.com/ ‘da yer alan haberde Aksaray Kuzeyboru Voleybol takımı ve Aksaray Belediyesi GSK Hentbol takımı tarafından antrenman ve müsabakalarda kullanılan, Aksaray  Spor salonu için Kuzeyboru takımının, hentbol takımını salonda istemedikleri yazıldı.

Yer alan haberde Kuzeyboru yöneticilerin, Aksaray Hentbol kadın takımının da, aynı salında antrenman yapıp müsabaka gerçekleştirmesini istemediğini yazıldı.

Ancak Aksaray Belediye  Başkanı Evren Dinçer’in n siyasi baskı yaparak, hentbol takımınında aynı salonu kullanmasına izin verdiğini açıkladılar.

Kuzeyboru yetkilileri, sosyal medya üzerinden yaptıkları linç girişiminde, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i siyaset yapmakla suçlayarak, Hentbol takımı için başka bir salon bulmasını önermektende geri kalmadılar.

Sosyal medyada aşağılayıcı ilginç yorumlar

Yapılan haberler ve yorumlarda ilginç açıklamalarda yer alıyor. Bir voleybol oyuncusunun, bir hentbol takımı değerinde olduğu gibi küstahca yorumlar yapılırken, vaks’ın ayakların kaymaması için kullanıldığı ifade ediliyor.

 

 

 

 

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Furkan Osman
    19 Eylül 2020 22:22 Kullanıcı Profili

    Habercisin ya!!! Tweetlerimin tamamını paylaşsana? Hentbolda elde top kontrolü sağlaması için kullanılan vaks ı bazı sporcular kaymamak için ayaklarına da sürdüğünü yazdığımı da söylesene? Hatta vaks tazelemek için kenara gelmek yerine ayakkabılarına da vaks sürdüğünü yazdığımı da göstersene! O sürülen vaks saha zemininin voleybol oynanmasını engellediğini ben sana bilimsel, teknik, kimyasal olarak ispat ederim. Sen suçlamalarını siyasi ve sevdiğin spor yanlısı olarak yapmasan çok daha başarılı olursun.

Bir Yorum Yazın