.
HESABIM
Üye Ol

Bir sezonda 1,5 milyon seyirci

Bir sezonda 1,5 milyon seyirci

Almanya’nın Bundesligası seyirci sayısı bakımından zirvede.

Haberin Tarihi: 4 Temmuz 2019

HENTBOLHABER.NET – Handballworld sitesi Hentbolun en önemli liginin seyirci ortalamasını yayınladı.

Alman Bundesliga 306 müsabakada toplamda 1.469.693 seyirci sayısı bakımından zirveyi bırakmıyor.

Müsabaka başına 4803 seyirci ortalaması olan mücadelelerde en fazla seyirci THW Kiel’de Kiel 10285 seyirci ortalaması ile zirvede.

Takımların seyirci ortalaması ise;

Pl.Team2018/192017/18
1.THW Kiel10.28510.285
2.Rhein-Neckar Löwen7.9378.221
3.Füchse Berlin7.6897.537
4.SC Magdeburg6.4306.142
5.SG Flensburg-H.6.0475.984
6.TSV Hannover-B.5.2265.343
7.HC Erlangen4.5594.524
8.Frisch Auf Göppingen4.4474.147
9.SC DHfK Leipzig4.3134.124
10.HSG Wetzlar4.0214.239
11.MT Melsungen3.9794.168
12.TBV Lemgo Lippe3.7143.719
13.TVB 1898 Stuttgart3.6813.716
14.Bergischer HC3.301
15.VfL Gummersbach3.2323.351
16.GWD Minden2.8082.675
17.SG BBM Bietigheim2.613
18.Eulen Ludwigshafen2.1642.134
TV Hüttenberg2.078
TuS N-Lübbecke1.741

Gesamt:4.8034.674

Bir Yorum Yazın