.
HESABIM
Üye Ol

Bu hafta sonu 39 maç Hentbol Severleri bekliyor

Bu hafta sonu 39 maç Hentbol Severleri bekliyor

Erkekler ve Kadınlar Liglerinde 39 maç oynanacak.

Haberin Tarihi: 10 Kasım 2017

HENTBOLHABER.NET – Erkekler ve Kadınlar Liglerinde 39 müsabaka oynanacak.

İşte haftanın programı:

ERKEKLER SÜPER LİG 7 . HAFTA
TARİH İLİ SALONU SAAT TAKIMLAR
11 Kasım 2017 ANKARA THF  15.00 MYK HENTBOL SPOR SERİK BELEDİYESPOR
11 Kasım 2017 AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY 14.00 MERZİFON BELEDİYESİ SK MALİYE PİYANGO SK
12 Kasım 2017 ESKİŞEHİR PORSUK 14.00 SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL S.K BEYKOZ BELEDİYESİ SK
11 Kasım 2017 ERZURUM AZİZİYE 17.00 AZİZİYE BEL. TERMAL S.K ANTALYASPOR A.Ş.
11 Kasım 2017 İZMİR SERDAR YERELİ 17.00 GÖZTEPE ADIYAMAN BELEDİYESİ SPOR
14 Kasım 2017 İSTANBUL SÜLEYMAN SEBA 19.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ B. BLD. ANKARA SPOR
           
KADINLAR SÜPER LİG 8. HAFTA
TARİH İLİ SALONU SAAT TAKIMLAR
11 Kasım 2017 İZMİR CELAL ATİK 16.00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K
12 Kasım 2017 ESKİŞEHİR PORSUK 18.00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK POLATLI BELEDİYESİ SK
12 Kasım 2017 ESKİŞEHİR PORSUK 16.00 ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK
15 Kasım 2017 RİZE ARDEŞEN TUR. FAK. 15.00 ARDEŞEN GENÇLİK SK MUDANYA BLD. DİNÇ SK
15 Kasım 2017 ANKARA THF 17.00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ S.K KASTAMONU BELEDİYESİ S.K
           
KADINLAR 1.LİG 7. HAFTA
TARİH İLİ SALONU SAAT TAKIMLAR
11 Kasım 2017 ANKARA PROF.DR.YAŞAR SEVİM 15.00 METROPOL AKSARAY AKHİSAR  SAMSUN GENÇLİK SPOR
12 Kasım 2017 UŞAK KALFA 14.00 GENÇ UŞAK SPOR KULÜBÜ KASTAMONU ARTSAM KOLEJİ
11 Kasım 2017 KASTAMONU ATATÜRK 15.00 KASTAMONU GENÇLİK SPOR ELAZIĞ SYSK
11 Kasım 2017 İSTANBUL MALTEPE S.S 13.00 YENİMAHALLE 1923 HENTBOL BANDIRMASPOR
11 Kasım 2017 ANKARA PROF.DR.YAŞAR SEVİM 13.00 ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK PAZARSPOR
11 Kasım 2017 SİVAS CUMHURİYET ÜNİ. 13.00 SİVAS BELEDİYE SPOR KULÜBÜ KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SK
12 Kasım 2017 MUĞLA BODRUM BİNNAZ KARAKAYA 14.00 YALIKAVAK BELEDİYESİ SPOR BURSAGÜCÜ GENÇLİK SPOR

ERKEKLER 1. LİG CAN ÇAĞNAY SEZONU 7. HAFTA
TARİH İLİ SALONU SAAT TAKIMLAR
12 Kasım 2017 Pazar İZMİR CELAL ATİK 16.00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK TOKAT GENÇLİK SPOR
12 Kasım 2017 Pazar GÜMÜŞHANE AYDIN DOĞAN 13.00 GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ S.K YOZGAT BOZOK SPOR
12 Kasım 2017 Pazar İZMİR ZÜHTÜ IŞIL 13.00 KARŞIYAKA BELEDİYESİ GSK BATMAN BELEDİYESİ GSK
12 Kasım 2017 Pazar İSTANBUL PROF.DR.TURGAY ATASU 16.00 İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ SK ANKARA HENTBOL İHTİSAS
12 Kasım 2017 Pazar KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİ.BESYO 13.00 AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GSK SELÇUKLU BELEDİYESİ S.K
12 Kasım 2017 Pazar SAKARYA CAMİLİ YENİKENT 13.00 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BLD.SK MARMARA ÜNİVERSİTESİ S.K

2. LİG KADINLAR A GRUBU 1. HAFTA
TARİH İLİ SALONU SAAT TAKIMLAR
11 Kasım 2017 BOLU KARAÇAYIR S.S 15.00 BOLU BEL. S.K ANKARA METROPOL S.K
11 Kasım 2017 GİRESUN GÖRELE S.S 13.00 GİRESUN GENÇLİK HİZ. S.K SİNOP KALEŞEHİR G.S.K
           
2. LİG KADINLAR B GRUBU 1. HAFTA
TARİH İLİ SALONU SAAT TAKIMLAR
11 Kasım 2017 İZMİR SERDAR YERELİ İPTAL İZMİR 1970 VEFA S.K UŞAK GAZİ PASİFİK S.K
11 Kasım 2017 ANTALYA 10.000 KİŞİLİK İPTAL ANTALYA GAZİ GENÇLİK S.K TEKİRDAĞ MARMARA EREĞLİSİ S.K
           
2. LİG KADINLAR C GRUBU 1. HAFTA
TARİH İLİ SALONU SAAT TAKIMLAR
11 Kasım 2017 HATAY ERZİN İLÇE S.S 13.00 HATAY ERZİN GÖKDERE SK MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK
12 Kasım 2017 Pazar MARDİN ARTUKLU S.S 12.00 MARDİN 1947 SAĞLIK SK TUNCELİ PERTEK BEL.
           
2. LİG ERKEKLER A GRUBU 1. HAFTA
TARİH İLİ SALONU SAAT TAKIMLAR
11 Kasım 2017 VAN NUR TATAR 12.00 VAN EREK BEŞ YILDIZ S.K SİİRT KURTALAN EXSPRES S.K
11 Kasım 2017 ŞIRNAK İDİL KAPALI S.S 12.00 ŞIRNAK GHİM S.K ELAZIĞ KARŞIYAKA S.K
11 Kasım 2017 MARDİN ARTUKLU 14.00 MARDİN 1903 S.K ARTUKLU GÜCÜ SK
           
2. LİG ERKEKLER B GRUBU 1. HAFTA
TARİH İLİ SALONU SAAT TAKIMLAR
11 Kasım 2017 TRABZON 19 MAYIS S.S 13.00 TRABZON AKÇAABAT TÜTÜN S.K SAMSUN TEKKEKÖY İ.Ö.O S.K
11 Kasım 2017 AMASYA SULUOVA MAHMUT DEMİR 12.00 AMASYA 1957 SULUOVA S.K RİZE GÜNEYSU S.K
11 Kasım 2017 SİNOP 85. YIL K. SAMİ PAŞA 13.00 SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ S.K ORDU GENÇLERBİRLİĞİ S.K
           
2. LİG ERKEKLER C GRUBU 1. HAFTA
TARİH İLİ SALONU SAAT TAKIMLAR
11 Kasım 2017 İZMİR SERDAR YERELİ 13.00 ALTAY SALİHLİ BELEDİYESİ SK
11 Kasım 2017 İZMİR SERDAR YERELİ 15.00 KARABAĞLAR ATATÜRK TEML İSTANBUL BAHÇELİEVLER SK.
           
2. LİG ERKEKLER D GRUBU 1. HAFTA
TARİH İLİ SALONU SAAT TAKIMLAR
11 Kasım 2017 ADANA YÜREĞİR 13.00 ADANA ATAKAN S.K MERSİN İDMANYURDU S.K
11 Kasım 2017 KAYSERİ TALAS S.S 13.00 KAYSERİ GHİM S.K DÜZCE CUMAYERİ BEL. S.K
11 Kasım 2017 BOLU KARAÇAYIR S.S 13.00 BOLU SEBEN S.K SİVAS DEMİR S.K

Bir Yorum Yazın