.
HESABIM
Üye Ol

Dünya Şampiyonası heyecanı başladı

Dünya Şampiyonası heyecanı başladı

2019 Erkekler Dünya Şampiyonası Almanya ve Danimarka’da başladı.

Haberin Tarihi: 12 Ocak 2019

HENTBOLHABER.NET – 26. Erkekler Dünya Şampiyonası Almanya ve Danimarka’nın ev sahipliğinde başladı. 4 grupta 6 takımın mücadele ettiği Dünya Şampiyonası ilk grup müsabakaları Berlin, Münih, Herning ve Kopenhag şehirlerinde oynanıyor.

Oynanan müsabakalar alınan sonuçlar ve ilk grup müsabaka programı şöyle:

10 Ocak Perşembe 

18.15h Kore – Almanya 19-30

20.15h Danimarka – Şili 39-16

11 Ocak Cuma

15.30h Japonya -Makedonya 29-38

15.30h Angola – Katar 24-23

18.00h Sırbistan – Rusya 30-30

18.00h İzlanda – Hırvatistan 27-31

18.00h Suidi Arabistan – Avusturya 22-29

18.00h Arjantin – Macaristan 25-25

20.30h Brezilya – Fransa 22-24

20.30h İspanya – Bahreyn 33-23

20.30h Tunus – Norveç 24-34

20.30h Mısır – İsveç 24-27

12 Ocak Cumartesi

15.00h Avusturya – Şili

15.30h Rusya – Kore

17.30h Norveç – Suidi Arabistan

18.15h Almanya – Brezilya

20.15h Danimarka – Tunus

20.30h Fransa – Sırbistan

13 Ocak Pazar

14.00h Makedonya – Bahreyn

15.30h Katar – Mısır

16.30h Hırvatistan – Japonya

18.00h Macaristan – Angola

19.00h İspanya – İzlanda

20.30h İsveç – Arjantin

14 Ocak Pazartesi

15.00h Tunus – Şili

15.30h Sırbistan – Brezilya

15.30h İzlanda – Bahreyn

15.30h Katar – Macaristan

17.30h Norveç – Avusturya

18.00h Rusya – Almanya

18.00h Hırvatistan – Makedonya

18.00h Arjantin – Macaristan

20.15h Danimarka – Suidi Arabistan

20.30h Fransa – Kore

20.30h İspanya – Japonya

20.30h İsveç – Angola

15 Ocak Salı

15.30h Rusya – Brezilya

16.15h Suidi Arabistan – Tunus

18.00h Kore – Sırbistan

18.30h Norveç – Şili

20.30h Almanya – Fransa

20.45h Avusturya – Danimarka

16 Ocak Çarşamba

15.30h Japonya – İzlanda

15.30h Angola – Arjantin

18.00h Hırvatistan – Bahreyn

18.00h Macaristan – Mısır

20.30h İspanya – Macaristan

20.30h Katar – İsveç

17 Ocak Perşembe

15.00h Şili – Suidi Arabistan

15.30h Brezilya – Kore

15.30h Bahreyn – Japonya

15.30h Mısır – Angola

17.30h Avusturya – Tunus

18.00h Almanya – Sırbistan

18.00h Makendonya – İzlanda

18.00h Katar – Arjantin

20.15h Danimarka – Norveç

20.30h Fransa – Rusya

20.30h İspanya- Hırvatista

20.30h İsveç – Macaristan

Müsabaka Saatleri Almanya ve Danimarka Saatine göre düzenlenmiştir.

Bir Yorum Yazın