.
HESABIM
Üye Ol

Erkekler Dünya Şampiyonası TV Kanalları

Erkekler Dünya Şampiyonası TV Kanalları

26. Erkekler Dünya Şampiyonası tüm hızıyla devam ederken, Türkiye’den yayın olmaması hentbol severleri üzdü.

Haberin Tarihi: 13 Ocak 2019

HENTBOLHABER.NET – Uluslararası Hentbol Federasyonu 26. Erkekler Dünya Şampiyonası TV kanallarını açıkladı.

İşte hentbolun büyülü dünyasını canlı olarak yayınlayan TV kanalları;

Ücretsiz canlı yayın
Hak sahibi anlaşması olmayan tüm bölgeler için, tüm müsabakalar resmi IHF turnuva web sitesi üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.  competition.ihf.info.

Televizyon yayın hakları sahipleri

AVRUPA
Avusturya (AUT): ORF (tüm yarı finallerde, finalde tüm Avusturya maçları)
Belarus (BLR): Spor1 / Spor2
Bosna Hersek (BIH): Arenasport
Bulgaristan (BUL): BNT (tüm maçlar)
Hırvatistan (CRO): RTL (tüm CRO maçları, seçilen diğer maçlar, yarı final, final)
Kıbrıs (CYP): CYTA (Ön ve Ana Turlarda 10 maç, yarı final, bronz ve final)
Çek Cumhuriyeti (CZE): Çek TV
Danimarka (DEN): DR, TV2
Estonya (EST): Spor1 / Spor2
Finlandiya (FIN): Viasat
Fransa (FRA): beIN Sport Fransa (tüm maçlar) / TF1 (FRA Ön Yuvarlak + maçlarında FRA, FRA ile ilgiliyse final ve final)
Gürcistan (GEO): Silknet (tüm maçlar)
Almanya (GER): ARD, ZDF (tüm GER maçları, klipleri ve başkalarının özeti)
Almanya (GER): Sportdeutschland.TV (tüm maçlar canlı ve İsteğe Bağlı)
Almanya (GER): Eurosport (15 maçlar, GER dahil değil)
Almanya (GER): RTL (RTL, VOX, n-tv, NITRO, RTL II için haberler)
Almanya (GER): Gökyüzü (yalnızca GER maçları için haberler)
Almanya (GER): Welt.de/Welt-TV (yalnızca GER maçları için yeni)
Macaristan (HUN): MTVA
İzlanda (ISL): RUV (tüm ISL maçları)
İrlanda (IRL): FreeSports (Sun 20th / Mon 21st / Weds 23. + yarı final ve finalde 2x maç)
İsrail (ISR): Charlton
İtalya (ITA): pallamano.tv (10 final ve yarı final maçı)
Letonya (LAT): Spor1 / Spor2
Litvanya (LTU): Spor1 / Spor2
FYR Makedonya (MKD): MKRTV (Tüm MKD maçları, yarı finaller ve final), Arenasport
Moldova (MDA): Spor1 / Spor2
Karadağ (MNE): Arenasport
Norveç (NOR): TV3 Norge, Viasat
Polonya (POL): Eurosport (yarı final, bronz ve final dahil seçilen maçlar)
Portekiz (POR): SportTV (tüm maçlar)
Romanya (ROU): Telekom Romanya, DigiSport
Rusya (RUS): Maç TV (RUS maçları)
Sırbistan (SRB): Arenasport, RTS (tüm SRB maçları, yarı finaller ve final)
Slovakya (SVK): Pragosport
Slovenya (SLO): Spor TV
İspanya (ESP): TVE Sınırdışı Ediyor
İsveç (SWE): TV3 (SWE maçları), Viasat (tüm SWE olmayan maçlar), NENT
İsviçre (SUI): TV24 (altı maç: İlk Turdan ikie, Ana Turdan üçe, bir yarı final, final)
Ukrayna (UKR): Spor1 / Spor2
Birleşik Krallık (UK): FreeSports (Sun 20th / Mon 21 / Weds’te 23 maç + 23 + yarı final ve finalde 2 maç)

AFRİKA
Mısır (EGY): Sunum EG (tüm Mısır maçları)

Bölgesel

Canal +: (10 Ön Yuvarlak oyun, seçilen Ana Tur oyun, yarı finaller, final) – Benin, Burkina Faso, Burundi, Kamerun, Orta Afrika Cumhuriyeti, Çad, Komor Adaları, Kongo, DR Kongo, Cibuti, Ekvator Ginesi, Gabon, Gine Conakry, Fildişi Sahili, Madagaskar, Mali, Moritanya, Mauritius, Nijer, Ruanda, Senegal, Seyşeller, Togo

Kwese Sports: (Ana Turdan itibaren 10 maç + yarı final, final) – Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Burundi, Kamerun, Cape Verde, Orta Afrika Cumhuriyeti, Çad, Komor Adaları, Kongo, DR Kongo, Cote d ‘ Ivoire, Cibuti, Ekvator Ginesi, Eritre, Etiyopya, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Gine-Bissau, Kenya, Lesoto, Liberya, Madagaskar, Malavi, Mali, Moritanya, Mauritius, Mayotte, Mozambik, Namibya, Nijerya, Nijerya , Ruanda, Sao Tome ve Principe, Senegal, Seyşeller, Sierra Leone, Sokotra, Somali, Güney Afrika, Güney Sudan, St Helena ve Yükseliş, Sudan, Svaziland, Tanzanya, Togo, Uganda, Zimbabve ve Zambiya

Orta ve Güney Amerika
DirecTV: Belize, Kosta Rika, El Salvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Arjantin, Bolivya, Şili, Kolombiya, Ekvador, Fransız Guyanası, Guyana, Paraguay, Peru, Surinam, Uruguay, Venezuela, Karayipler, Küba, Dominik Cumhuriyet, Haiti, Guadeloupe, Martinik, Porto Riko, Aziz Barthelemy, Aziz Martin.

KUZEY AMERİKA
Amerika Birleşik Devletleri (ABD): Olimpiyat Kanalı (Ana Tur sırasında günde iki maç, yarı final, final), NBCSN (final – 90 dakikalık program)

ASYA
Kore Cumhuriyeti (KOR): JCBG (Tüm COR maçları, artı yarı final ve final)

Pan Asya: Eurosport (İngilizce yorum ile 38 maç)
Avustralya, Endonezya, Malezya, Moğolistan, Myanmar, Papua Yeni Gine, Filipinler, Singapur, Güney Kore, Sri Lanka, Çin Taipei

Bir Yorum Yazın