.
HESABIM
Üye Ol

Erkekler Süper Gençler Ligi Son Erdi

Erkekler Süper Gençler Ligi Son Erdi

Erkekler Süper Gençler Liginin 2.Bölümü İzmir’de tamamlandı.

Haberin Tarihi: 29 Aralık 2013

Serdar Yereli ve Celal Atik Spor Salonlarında 4 gün boyunca süren mücadelelerde güzel sahneler yaşandı. Hentbol Erkekler Süper Liginde yer alan 14 takımın altyapılarında mücadele eden Süper Gençler, aynı zamanda Hentbol Milli Takım antrenörlerinin de takibinde oldular.

4.Gün sonunda alınan sonuçlar

28 Aralık Cumartesi Programı

İZMİR CELAL ATİK S.S

GENÇLERBİRLİĞİ – MALİYE MİLLİ PİYANGO S.K. 26-40

Hakemler: Fatma Arı , Candan Karagöz

Gençlerbirliği: İlker Can , Mehmet Doğan , M.Ali Tekin 6, M.Anıl , Gökay 5 , Buğrahan , Kaan , Tayyip 6, Berke  , Doruk 3 , İlke 3 , Cem  , Berk 6

Maliye Milli Piyango: Mustafa , Anılcan , Rahman  , Muhammed  , Ali Rıza 1, Sabri 10 , Furkan  , Şener 4 , Enes 2 , Ali 2 , Samet3 , Cihan 3 , Fatih 3  , Yaşar 1 , Halil 7 , Eyüp 4

İlk Yarı: 17-21


TRABZONSPOR – BEŞİKTAŞ 22-35

Hakemler: Erhan Bülbüloğlu , Uğur Topal

Trabzonspor: Sefa 2 , Ahmet  , Bahtı , Batuhan 4 , Oğuzhan  ,  Emre 10 , Muhammed  , Görkem  , Ömer  , Erol  , Cemallettin , Oğuzcan 6 , Murat , Doğukan  , Onur , Ege

Beşiktaş:  Berk , Taha 4 , Yiğit 6 , Ege 5, Ali , Berkay , Kağan 2 , Ömer 2 , Kubilay 1, Ozan 2, Necdet 3, Deniz, Fatih , Taha Yasin 8 , İzzet 2 , Bilal

İlk Yarı: 06-17


MERSİN HENTBOL S.K.- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARASPOR 28-28

Hakemler: Zeynep Ayyıldız , Tuğba Ayyıldız

Mersin Hentbol : Serkan 2 , Mehmet Can 6 , Doğan 1 , Sancar  , Ersin 11 , Ertan 1, Şeref , Muhammet  , Alper , Necat 6 , Caner , Emre 1

Büyükşehir Belediye Ankaraspor:  Abdullah , Samet 2 , Kadir 6 , Mücahit 4 , Enes 1 , Taha, Ayberk 4 , Şenol , Ümit 3 , Ömür 1, İsmet  , Yücel 1 , Murat 5 , Murat Y. 1 , Emre , Hasan

İlk Yarı: 12-12


İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYESİ – BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ SPOR 31-39

 Hakemler: Hasan Kılıç , Kaan Çınar

İzmir Bld:  Ege , Onur 14 , İsmet  , Batuhan , Arda 2 , Cem 7 , Mert 1, Yahya 1 , Yiğit  , Doğuş 3 , Cihan ,Denizhan , Erdem 1, Mert 2, Kerem, Emre

Bursa Nilüfer Bld: Berkay 1, Tolga 6 , Hakan 6 , Gürkan 6 , Ramazan 3   , Hasan  , Sezer , Salih 7 , Erdem 1 , Hüseyin  , Burakhan , Mustafa  , Aytekin 6  , Hüseyin Taş   , Alperen 1 , Ersin 2

İlk Yarı: 13-17
 


İZMİR SERDAR YERELİ S.S

ÇANKAYA BELEDİYESİ ANKA S.K.- ANKARA İL ÖZEL İDARE S.K. 49-25

Hakemler: Osman Yücel , Ali Can Sümer

Çankaya Bld.Anka : Mete , Orhun 7 , Özkan , Mert 5 , Harun 14 , Mustafa 2 , Murat 1 , Çağlar 2 , Burak 6 , Serhat 4 , Murat 7 , Serper 1 , Ahmet

Ankara İl Özel İdare: Kutay 2 , Ömer , Ali  2, Kadir 1 , Sinancan ,Burak 2 , Alican , Oğuz 1 , Rahman 4 , Serkan  12 , Furkan Ü. 1 , Furkan B. , Eren

İlk Yarı: 25-11


YEDİTEPE SK . -ANAFEN KOLEJİ S.K. 30-32

Hakemler: Melih Çobanoğlu , Volkan Vatansever

Yeditepe S.K. : Adnan , Ahmet Can ,  Alperen 5  , Atamay 3  , Ayberk ,  Çetin , Gökhan , Emrullah 1 , Mehmet 3 , Musa 2 , Okan 3, Ömer 2 , Mert  , Tanju 8, Barış  , Kaan 3

Anafen Koleji: Bedir 1 , İlker  , Burak Yaman 5  , Burak Yıldız 9  , Doğukan 3  , Akın 2  , Sefa  , Batuhan , Türker , İhsan , Ali , Mert  , Oğulcan 8 , Dzemil 4

İlk Yarı :15-18


ANTALYASPOR- ADANA ÇUKOBİRLİK S.K. 18-30

Hakemler
: Gökhan Adıgüzel , İldeniz Kaygusuz

Antalyaspor: Emre , Ferru 4  , Anıl , Elvan , Efe , Yusuf , Metin 6 , Ayberk 2  , Lütfi 4 , Tufan 2

Adana Çukobirlik :  Alican , Umut 3 , Mehmet 2 , Doğuş  , Volkan 2 , Süleyman 5 , İsmet 10 , Mahmut 3 , Fatih 4  , Fatih Güvercin 1  , Murhan  , Sefa

İlk Yarı: 06-16

Video ve Resim Galeri En Kısa Zamanda Yayında…

Bir Yorum Yazın