.
HESABIM
Üye Ol

Gözyaşları sel oldu! Murat Topçuoğlu son yolculuğuna uğurlandı

Gözyaşları sel oldu! Murat Topçuoğlu son yolculuğuna uğurlandı

Antalya hentbolunun en sevilen isimlerinden biri olan Murat Topçuoğlu, son yolculuğuna göz yaşları ile uğurlandı.

Haberin Tarihi: 2 Eylül 2020

HENTBOLHABER.NET – Antalya hentbolunda altyapılarda görev yapan ve bir çok oyuncunun yetişmesinde, hentbola başlamasında büyük katkıları olan Murat Topçuoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.

Dün kalp krizi sonucu vefat eden Murat Topçuoğlu, Uncalı Mezarlığı camiisinde sevenlerinin katıldığı cenaze namazı ile son yolculuğuna uğurlandı. Muratpaşa Belediyespor teknik ekibi ve oyuncuları, Konyaaltı Belediyespor teknik ekibi ve oyuncuları ile hentbolun önemli isimleri cenaze töreninde hazır bulundu.

Murat Topçuoğlu’nun hentbolun en beyefendi antrenörlerinden biri olduğu sevenleri tarafından belirtilirken, erken vedası sevenlerini üzdü.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 4 Yorum Yapıldı.

 • Nedim
  2 Eylül 2020 19:29 Kullanıcı Profili

  Anlatmak çok zor. Dürüst, güvenilir, iyi bir insan, iyi bir arkadaş, kardeş ve çok iyi bir aile babası Murat’ı kaybettik. Mekanı cennet olsun inşallah.

 • Hasan
  2 Eylül 2020 21:32 Kullanıcı Profili

  Çocukluk arkadaşım, ortaokul, lise takım arkadaşım. Duydum çok üzüldüm. Efendiligini muhabbetini anılarımızı hiç unutmayacağım. Allah rahmet eylesin. Ailesine sabırlardiliyorum.

 • kemL
  7 Ekim 2020 23:12 Kullanıcı Profili

  çok degerli kardesim ve aile dostum Murat topcuoglu’nun vefat haberini aldim ve yikildim. RABBİM MEKANİNİ CENNET ETSİN GUZEL İNSAN. İSİKLAR İCİNDE UYU… VE UNUTMA HER ZAMAN KALBİMİZDE YASAYACAKSİN.
  TUM AİLENİN BASİ SAGOLSUN. RABBİM SABİRLAR VERSİN……

 • Mesut
  21 Ekim 2020 14:57 Kullanıcı Profili

  Çoçukluğumuz birlikte geçti. Birçok hatıramız var. Kalbi çok temiz adam gibi adamdı. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah… :((

Bir Yorum Yazın