.
HESABIM
Üye Ol

Hakan Günal: “İlk önce kendi hatalarımıza bakmalıyız”

Hakan Günal: “İlk önce kendi hatalarımıza bakmalıyız”

Kendi evinde Ardeşen GSK’ya mağlup olan Kastamonu Belediyesi GSK’da Hakan Günal, “Bu maçtan ders almalıyız” dedi.

Haberin Tarihi: 24 Eylül 2018

HENTBOLHABER.NET – Kastamonu Atatürk Spor Salonu’nda oynanan ligin 3.hafta müsabakasında Ardeşen GSK’yı ağırlayan Kastamonu Belediyesi GSK istemediği bir sonuç elde etti.

Müsabakadan 31-33 mağlup ayrılan Kastamonu temsilcisinde teknik direktör Hakan Günal, “Öncelikle Ardeşen GSK’yı tebrik ederim. Müsabakaya gelecek olursak hata sayısı bakımından yüksek bir maç oldu. Hakem hatalarını konuşmadan önce kendi takımımıza bakmamız gerekiyor. Bu müsabakada yapılmayacak sayıda hata yaptık. Bu hataların yarısını yapmasak müsabaka farklı olabilirdi. İlk önce takım olarak biz doğru işler yapacağız, sonuca gideceğiz ardından hakem hatalarını konuşabiliriz. Evet hakemler kötü niyetli değillerdi hata yaptılar mı yaptılar. Ancak biz takım olarak en iyisini yapmalıyız. Bu müsabakadan da derslerimizi aldık. Bir daha böyle bir sonuç ile karşılaşmayacağımızı umut ediyorum” dedi.
Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Hakan
    25 Eylül 2018 16:08 Kullanıcı Profili

    Hakancığım bir kez daha tebrik ederim seni, camia için çok güzel bir antrenör örneğisin. Açıklamalarını inşallah ağlak antrenörler okur ve ders çıkartırlar.

Bir Yorum Yazın