.
HESABIM
Üye Ol

HHGD’den resmi açıklama

HHGD’den resmi açıklama

Hentbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği, Ordu Gençlerbirliği Spor Kulübü ile Sinop Gençler Birliği Spor Kulübü müsabakasında yaşanan olaylar ile ilgili resmi açıklama yaptı.

Haberin Tarihi: 28 Ocak 2018

HENTBOLHABER.NET – Hentbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yönetim Kurulu yapmış olduğu açıklamada;

“27.01.2018 tarihinde Ordu Gençler Birliği Spor Kulübü ile Sinop Gençler Birliği Spor Kulübü müsabakasında maçın ikinci yarısının son 7 dakikasında Ordu Gençler Birligi antrenörü Ercan AKMAN isimli şahıs, müsabakasının hakemleri olan Ahmet SANCAK ve Ömer TURAN ikilisine fiili Sadırıda bulunup tekme ve yumruk ile saldırmıştır. Bu şahsın Federasyon Teknik Kurulunda olduğunu söyleyerek sizleri bir daha buraya sokmayacağım ve Türkiye Hentbol Federasyonuna ve ilgililere ağza alınmayacak küfürler ettiği tespit edilmiştir. Daha önceki yıllarda da defaten bu tür eylemlerde bulunan ilgili şahsın yapmıs olduğu ahlaksızca saldırıları KINIYOR konunun adli makamlara ulaştığını ve hakem arkadaşların darp raporu aldığını kamuoyu ile paylaşır, konunun hukiki ve Spor Genel Müdürlüğü nezdinde takipçisi olacağımızı KAMOUYU VE CAMİAMIZA saygı ile duyuruyoruz.

HENTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU”

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Mustafa
    28 Ocak 2018 20:51 Kullanıcı Profili

    Bu yapılanların dogru olduğunu savunmuyorum. Ama bir gözlemcinin önce golü iptal ettiğini söyleyip daha sonra antrenör ve sporcuların itirazı ile soyunma odasına gidip 1 saat sonra golü gecerli saymasını nasıl izah edeceksiniz. Hangi görüntüyü izlediniz kime sordunuz sonra nasıl karar verdiniz. Lütfen bunun da bir açıklamasını yaparmısınız . Basın olarak siz de bunu araştırabilirsiniz. Cevap bekliyoruz. Antalyaspor – Maliye milli piyango maçı lütfen cevap

Bir Yorum Yazın