.
HESABIM
Üye Ol

Karabük’te ilk iki gün geride kaldı

Karabük’te ilk iki gün geride kaldı

Okullu Gençler Türkiye Şampiyonası Karabük’te ilk iki gün geride kaldı.

Haberin Tarihi: 15 Ocak 2018

HENTBOLHABER.NET – Liseler Türkiye Şampiyonası’nda heyecan devam ediyor.

Turnuvada ilk ikigün geride kalırken Hentbolhaber.Net Facebook sayfasından yayınlarımız devam ediyor.

İlk iki günde alınan sonuçlar ve program şöyle:

MÜSABAKA SONUÇLARI ve PROGRAM

SAAT   T  A  K  I  M  L  A  R 
  23:25 izmir Bağyurdu Anadolu lisesi – Aksaray Spor Lisesi
  31:30 Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi – Rize Türk Telekom Spor Lisesi
  20:25 İzmir Gülsefa Kapancıoğlu And.Lisesi – Kastamonu 10 Aralık MTAL
  39:26 Eskişehir Özel Şehir Koleji And.Lisesi – Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi
  14:35 Giresun Spor Lisesi – Ankara Gölbaşı Özel İncek Okyanus Koleji
  43:18 İzmir Narlıdere Özel Takev And. Lis – Diyarbakır Spor Lisesi
  18:22 Ted Ankara Koleji vakfı özel Lisesi – Ordu Cumhuriyet And.Lisesi
  26:11 İstanbul Özel Çamlıca Doğa And Lis. – Bolu Özel Bilim Lisesi
24:20 İzmir Bağyurdu Anadolu lisesi – Rize Türk Telekom Spor Lisesi
20:27 Aksaray Spor Lisesi – Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi
20:35 İzmir Gülsefa Kapancıoğlu And.Lisesi – Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi
14:22 Kastamonu 10 Aralık MTAL – Eskişehir Özel Şehir Koleji And.Lisesi
24:26 Giresun Spor Lisesi – Diyarbakır Spor Lisesi
25:18 Ankara Gölbaşı Özel İncek Okyanus Koleji – İzmir Narlıdere Özel Takev And. Lis
18:25 Ted Ankara Koleji vakfı özel Lisesi – Bolu Özel Bilim Lisesi
13:35  Ordu Cumhuriyet And.Lisesi – İstanbul Özel Çamlıca Doğa Anadolu Lisesi
15 Ocak 11:00 Kız İzmir Bağyurdu Anadolu lisesi – Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi
15 Ocak  13:00 Kız Rize Türk Telekom Spor Lisesi – Aksaray Spor Lisesi
15 Ocak  15:00 Kız İzmir Gülsefa Kapancıoğlu And.Lisesi – Eskişehir Özel Şehir Koleji And.Lisesi
15 Ocak  17:00 Kız Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi – Kastamonu 10 Aralık MTAL
15 Ocak  11:00 Erk. Giresun Spor Lisesi – İzmir Narlıdere Özel Takev And. Lis
15 Ocak  13:00 Erk. Diyarbakır Spor Lisesi – Ankara Gölbaşı Özel İncek Okyanus Koleji
15 Ocak  15:00 Erk. Ted Ankara Koleji vakfı özel Lisesi – İstanbul Özel Çamlıca Doğa And. Lisesi
15 Ocak  17:00 Erk. Bolu Özel Bilim Lisesi – Ordu Cumhuriyet Lisesi




Bir Yorum Yazın