.
HESABIM
Üye Ol

Kastamonu Belediyesi’nde gözler EHF Kupası’nda

Kastamonu Belediyesi’nde gözler EHF Kupası’nda

Hentbol EHF Kupası’nda mücadele edecek olan Kastamonu Belediyesporlu oyuncular, Macaristan temsilcisi Vaci NKSE ile yapacakları maça odaklandılar.

Haberin Tarihi: 8 Kasım 2019

CEMAL GÖRKEM ERİM / HENTBOLHABER.NET – EHF Kupası’nda gruplara kalabilmek için 3. eleme turunda Macaristan’ın Vaci NKSE takımı ile karşılaşacak Kastamonu Belediyes, Gençlik ve Spor Kulübü, 9 Kasım Cumartesi günü sahasında yapacağı ilk maçın hazırlıklarını Atatürk Spor Salonu’nda tamamladı.

Antrenman sonunda değerlendirmelerde bulunan kaleci Anca Rombescu ile Birgül Tuzsuz şunları söylediler:

Takımın kalecisi Anca Rombescu, maça çok iyi hazırlandıklarını belirterek, “Cumartesi günü tam performansla oynayıp avantajı elde etmek istiyoruz. Deplasmanda oynayacağımız ikinci maçta da galip gelip turu geçmek istiyoruz.” diye konuştu.

Takımda her şeyin yolunda olduğunu kaydeden Rombescu, “Takımda uyum oldukça iyi. Sakatımız bulunmuyor. Artık tüm arkadaşlarla maç saatini bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Takımın en genç oyuncusu Birgül Tuzsuz ise “Antrenörlerimizden sporcu arkadaşlara kadar tüm takım maçı almaya kilitlendi. Elimizden geleni yapıp bir üst tura çıkacağımızı düşünüyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Bir Yorum Yazın