.
HESABIM
Üye Ol

Liglere katılımda sona gelindi

Liglere katılımda sona gelindi

2018 – 2019 Sezonu için liglerde mücadele etmeyi düşünen kulüplerimiz için son gün 6 Temmuz.

Haberin Tarihi: 4 Temmuz 2018




HENTBOLHABER.NET – 2018-19 sezonunda Türkiye Hentbol Liglerinde mücadele etmeye hak kazanan kulüpler belli oldu. Hentbol Liglerinde mücadele edecek olan kulüplerin şartları yerine getirmesi için Hentbol Federasyonu Yönetim Kurulu 6 Temmuz’u son gün belirledi.

Kulüplerin liglerin kategorisine göre 50bin TL, 5bin, 1500 TL başvuru ücretini yatırması gerekiyor.

İşte Liglerde mücadele edecek kulüpler;

2018-2019 SEZONU SÜPER LİG TAKIMLARI
NO İLİ 2018-2019 ERKEKLER SÜPER LİG NO İLİ 2018-2019 KADINLAR SÜPER LİG
1 İSTANBUL BEŞİKTAŞ MOGAZ HT 1 ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
2 ANKARA B.B. ANKARASPOR 2 KASTAMONU KASTAMONU BELEDİYESİ GENÇLİK SK
3 İZMİR GÖZTEPE 3 ANKARA POLATLI BELEDIYESPOR
4 ESKİŞEHİR SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SK 4 ANKARA YENİMAHALLE BELEDIYESI SK
5 BURSA NİLÜFER BELEDİYESPOR 5 RİZE ARDEŞEN GENÇLİK SPOR
6 ANTALYA ANTALYASPOR A.Ş 6 TRABZON ZAĞNOSSPOR
7 İSTANBUL BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK 7 İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
8 ADIYAMAN ADIYAMAN BELEDİYE SK 8 BURSA MUDANYA BELEDİYESPOR
9 ANKARA MYK HENTBOLSPOR 9 İZMİR IZMIR BÜYÜKSEHIR BELEDİYESİ SK
10 ANKARA MALİYE PİYANGO SK 10 AKSARAY AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR
11 AMASYA MERZİFON BELEDİYE HENTBOL SK 11 BURSA OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
12 BATMAN BATMAN BELEDİYESİ GENÇLİK SK 12 KASTAMONU KASTAMONU ARTSAM KOLEJI SK
13 İZMİR IZMIR BÜYÜKSEHIR BLD. GSK 13 SAMSUN SAMSUN GENÇLIK SPOR
14 GÜMÜŞHANE GÜMÜŞHANE BELEDİYESPOR 14 MUĞLA YALIKAVAK BELEDİYESPOR

 

 

2018-2019 SEZONU 1. LİG TAKIMLARI
NO İLİ 2018-2019 ERKEKLER 1. LİG NO İLİ 2018-2019 KADINLAR 1. LİG
1 KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 1 SİVAS SIVAS BELEDIYESPOR
2 İZMİR KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK SK 2 PAZAR PAZARSPOR
3 YOZGAT YOZGAT BOZOK SPOR 3 BALIKESİR BANDIRMASPOR
4 ANKARA ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 4 KASTAMONU KASTAMONU GENÇLİK SPOR
5 KONYA SELÇUKLU BELEDİYESPOR 5 ELAZIĞ ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
6 İSTANBUL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ SK 6 ÇANKAYA ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK
7 İSTANBUL MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK 7 İZMİR KEMALPASA ATA GENÇLİK SPOR
8 TOKAT TOKAT GENÇLİK SPOR 8 ANKARA METROPOL AKSARAY AKHİSAR SPOR
9 İSTANBUL NEF BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ S.K 9 MARDİN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
10 ŞIRNAK ŞIRNAK GHSİM SK 10 GİRESUN GÖRELE BELEDİYESİ GİRESUN GSK
11 RİZE GÜNEYSUSPOR 11 MARDİN MARDİN 1947 SAĞLIK S.K
12 ERZURUM AZİZİYE BELEDİYESİ TERMAL SK 12 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
13 ANTALYA SERİK BELEDİYESPOR 13 ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK

 

2018-2019 SEZONU 2.LİG TAKIMLARI
NO İLİ 2018-2019 ERKEKLER 2. LİG NO İLİ 2018-2019 KADINLAR 2. LİG
1 VAN VAN EREK BEŞ YILDIZ SPOR KULÜBÜ 1 BOLU BOLU BELEDİYESİ SPOR
2 AMASYA AMASYA 1957 SULUOVA SPOR KULÜBÜ 2 ANTALYA ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK.
3 AYDIN AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ 3 DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
4 BOLU SEBEN SPOR KULÜBÜ 4 ANKARA METROPOL SPOR
5 MERSİN MERSİN İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 5 AMASYA AMASYA ATATÜRK LİS. SK
6 MARDİN 1903 MARDİN SPOR KLB. 6 SİNOP SİNOP KALEŞEHİR GSK
7 SİİRT SİİRT KURTALAN EKSPRES SK. 7 TUNCELİ TUNCELİ PERTEK BEL. S.K
8 ORDU ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK. 8 İZMİR 1970 VEFA GENÇLİK VE SK
9 RİZE RİZE GENÇLİK SPOR KLB. 9 BURSA BURSAGÜCÜ GENÇLIK SPOR
10 SİNOP SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK. 10 İSTANBUL YENİMAHALLE 1923 HENTBOL SK
11 MANİSA SALİHLİ BELEDİYESİ SK 11 UŞAK GENÇ UŞAK SPOR (LİGDEN İHRAÇ)
12 İZMİR ALTAY SPOR KULÜBÜ 12 TEKİRDAĞ TEKİRDAĞ 14 KASIM SK
13 İZMİR KARABAĞLAR ATATÜRK TEML GSK 13 ADANA ADASOKAĞI SK
14 SİVAS SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ 14 ANKARA GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK
15 DÜZCE DÜZCE CUMAYERİ BELEDİYESİ S.K 15 YOZGAT YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GENÇ. SK
16 KAYSERİ KAYSERİ G.H.VE SPOR ETK. SK
17 ADANA ADANA ATAKAN SPOR KLB.
18 MARDİN MARDİN ARTTUKLU GÜCÜ SK
19 MUĞLA KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
20 SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR .BLD. SK
21 İZMİR İZMİR DİKİLİ GÜNEŞ SK
22 ADANA SEYHAN BELEDİYESPOR
23 ANKARA BAŞKENT AKADEMİ SK
24 ŞIRNAK CİZRE YILDIZLAR SK

 




Bir Yorum Yazın