.
HESABIM
Üye Ol

Liseler Türkiye Şampiyonası müsabaka programı

Liseler Türkiye Şampiyonası müsabaka programı

13-17 Ocak 2018 tarihleri arasında organize edilecek olan Liseler Türkiye Şampiyonası Karabük’te bugün başlıyor.

Haberin Tarihi: 13 Ocak 2018

HENTBOLHABER.NET – Karabük’te organize edilecek olan Liseler Türkiye Şampiyonası’na 8 kız, 8 erkek okul takımı katılıyor.

Dün gerçekleşen ve Hentbolhaber.Net facebook sayfasından da canlı olarak yayınlanan kura çekiminde gruplar belli oldu.

Kura çekimi sonucu oluşan gruplar;

GENÇ KIZLAR 
A GRUBU   B GRUBU
1- izmir Bağyurdu Anadolu lisesi 1 İzmir Gülsefa Kapancıoğlu And.Lisesi
2- Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi 2 Eskişehir Özel Şehir Koleji And.Lisesi
3- Rize Türk Telekom Spor Lisesi 3 Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi
4- Aksaray Spor Lisesi 4 Kastamonu 10 Aralık MTAL

GENÇ ERKEKLER
A GRUBU   B GRUBU
1- Giresun Spor Lisesi 1 Ted Ankara Koleji vakfı özel Lisesi
2- İzmir Narlıdere Özel Takev And. Lis 2 İstanbul Özel Çamlıca Doğa And Lis.
3- Diyarbakır Spor Lisesi 3 Bolu Özel Bilim Lisesi
4- Ankara Gölbaşı Özel İncek Okyanus Koleji 4 Ordu Cumhuriyet And.Lisesi

KARABÜK’TE SALONLAR  BELLİ OLDU


MÜSABAKA PROGRAMI 

SAAT T  A  K  I  M  L  A  R 
13 Ocak 12:00  

Kız

izmir Bağyurdu Anadolu lisesi – Aksaray Spor Lisesi
13 Ocak 14:00  

Kız

Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi – Rize Türk Telekom Spor Lisesi
13 Ocak 16:00  

Kız

İzmir Gülsefa Kapancıoğlu And.Lisesi – Kastamonu 10 Aralık MTAL
13 Ocak 18:00  

Kız

Eskişehir Özel Şehir Koleji And.Lisesi – Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi
13 Ocak 11:00  

Erk.

Giresun Spor Lisesi – Ankara Gölbaşı Özel İncek Okyanus Koleji
13 Ocak  13:00  

Erk.

İzmir Narlıdere Özel Takev And. Lis – Diyarbakır Spor Lisesi
13 Ocak  15:00  

Erk.

Ted Ankara Koleji vakfı özel Lisesi – Ordu Cumhuriyet And.Lisesi
13 Ocak  17:00  

Erk

İstanbul Özel Çamlıca Doğa And Lis. – Bolu Özel Bilim Lisesi
14 Ocak  11:00  

Kız

izmir Bağyurdu Anadolu lisesi – Rize Türk Telekom Spor Lisesi
14 Ocak 13:00  

Kız

Aksaray Spor Lisesi – Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi
14 Ocak 15:00  

Kız

İzmir Gülsefa Kapancıoğlu And.Lisesi – Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi
14 Ocak 17:00  

Kız

Kastamonu 10 Aralık MTAL – Eskişehir Özel Şehir Koleji And.Lisesi
14 Ocak 11:00  

Erk.

Giresun Spor Lisesi – Diyarbakır Spor Lisesi
14 Ocak 13:00  

Erk.

Ankara Gölbaşı Özel İncek Okyanus Koleji – İzmir Narlıdere Özel Takev And. Lis
14 Ocak 15:00  

Erk.

Ted Ankara Koleji vakfı özel Lisesi – İstanbul Özel Çamlıca Doğa And Lis.
14 Ocak 17:00  

Erk.

Bolu Özel Bilim Lisesi – Ordu Cumhuriyet And.Lisesi
15 Ocak 11:00  

Kız

izmir Bağyurdu Anadolu lisesi – Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi
15 Ocak  13:00  

Kız

Rize Türk Telekom Spor Lisesi – Aksaray Spor Lisesi
15 Ocak  15:00  

Kız

İzmir Gülsefa Kapancıoğlu And.Lisesi – Eskişehir Özel Şehir Koleji And.Lisesi
15 Ocak  17:00  

Kız

Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi – Kastamonu 10 Aralık MTAL
15 Ocak  11:00  

Erk.

Giresun Spor Lisesi – İzmir Narlıdere Özel Takev And. Lis
15 Ocak  13:00  

Erk.

Diyarbakır Spor Lisesi – Ankara Gölbaşı Özel İncek Okyanus Koleji
15 Ocak  15:00  

Erk.

Ted Ankara Koleji vakfı özel Lisesi – Ordu Cumhuriyet And.Lisesi
15 Ocak  17:00  

Erk.

İstanbul Özel Çamlıca Doğa And Lis. – Bolu Özel Bilim Lisesi




Bir Yorum Yazın