.
HESABIM
Üye Ol

MHK Başkanı Barbaros Yılmaz konuştu

MHK Başkanı Barbaros Yılmaz konuştu

Türkiye Hentbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Barbaros Yılmaz, ilk hafta müsabakalarının ardından açıklamalarda bulundu.

Haberin Tarihi: 28 Eylül 2020

HENTBOLHABER.NET – Hentbol Erkekler ve Kadınlar Süper Ligi’nde ilk hafta tamamlandı. Merkez Hakem Kurulu Başkanı Barbaros Yılmaz, Covid-19 süreci ve ilk hafta ilgili olarak konuştu.

Yılmaz, “Bugün itibariyle 2020/21 sezonunun ilk hafta müsabakalarını tamamladık. İlk haftayı en iyi şekilde uzun bir aradan sonra tamamlayan hakem ve gözlemcilerimize teşekkür ederim. Covid-19 pandemisi sebebiyle hakemlerimizin ve gözlemcilerimizin durumlarını en yakın bir şekilde takip ediyoruz.  Müsabakalarda görev alan tüm hakemlerimizin ve gözlemcilerimizin test sonuçları sevindirici idi. Pozitif bir sonuç ile karşılaşmadık. Bakanlığımızın ve federasyonumuzun yönlendirmeleri ile en iyi şekilde hakemlerimizin sağlığını takip ediyor ve gerekli tedbirleri alıyoruz. Bundan sonra ki süreçte aynı şekilde süreci yönetmeye devam edeceğiz. İnşallah hep beraber eski günlerimize döneriz. Sağlık dolu bir sezon olsun” dedi.

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

  • Hakan
    28 Eylül 2020 18:47 Kullanıcı Profili

    Sen bu işi biliyorsun gerçekten bu sıkıntılı günlerde bile doğru olanı yapıyorsun. Herkesin bildiği imkansızlara rağmen süreç nasıl yönetilir gösteriyorsun. Ne diyelim Tebrikler.

  • İmyan
    28 Eylül 2020 19:59 Kullanıcı Profili

    Başta çok değerli Ağabeyim Barbaros Yılmaz olmak üzere, tüm hakemlerimize ve sporcularımıza öncelikle sağlıklı, başarılı ve heyecanlı bir sezon geçirmelerini dilerim.

Bir Yorum Yazın