.
HESABIM
Üye Ol

Milli Takımımız kampa giriyor

Milli Takımımız kampa giriyor

A Milli Kadın Takımımız, 2018 Avrupa Şampiyonası eleme grubu maçları ve Akdeniz Oyunları için kampa giriyor.

Haberin Tarihi: 19 Mayıs 2018

HENTBOLHABER.NET – A Milli Kadın Takımımız, 24 Mayıs Perşembe günü Amasya’da birinci etap kamp çalışmalarına başlayacak. Millilerimiz 2018 Avrupa Şampiyonası Eleme grubu 5. maçında 30 Mayıs Çarşamba günü Amasya’da İspanya ile karşılaştıktan sonra grubundaki 6. ve son maçında 2 Haziran Cumartesi günü Almanya ile deplasmanda karşılaşacak.

3 Haziran Pazar günü yurda dönecek olan Millilerimiz, 21 Haziran – 01 Temmuz 2018 tarihlerinde İspanya‘da düzenlenecek olan Akdeniz Oyunları için ikinci etap kamp çalışmalarına devam edecek.

Sıra no ADI GÖREVİ İLİ KULÜBÜ
TEKNİK KADRO
1 BİROL ÜNSAL ANTRENÖR ANTALYA MURATPAŞA BLD SK
2 KIVANÇ ÖZCAN ANTRENÖR ANKARA POLATLI BELEDİYESİ SK
3 NAİME GÜLER YARD. ANTRENÖR ADANA  
4 BARIŞ BAL MASÖR ANTALYA MURATPAŞA BLD SK
SPORCU KADROSU
1 HALİME BEYKURT KALECİ RİZE ARDEŞEN ARDEŞEN GENÇLİK SK
2 YAREN BERFE GÖKER KALECİ BURSA OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK
3 MERVE DURDU KALECİ ANTALYA MURATPAŞA BLD SK
4 YASEMİN ŞAHİN SOL KANAT ANTALYA MURATPAŞA BLD SK
5 FATMA GÜL SAKIZCAN SOL KANAT İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
6 ELİF SILA AYDIN SOL KANAT KASTAMONU KASTAMONU BELEDİYESİ SK
7 KÜBRA SARIKAYA SOL KANAT ANKARA POLATLI BELEDİYESİ SK
8 ASLI İSKİT SOL OYUN KURUCU İSVEÇ KRİSTİANSTAD HK
9 SİBEL KARAMEKE SOL OYUN KURUCU İZMİR İZMİR BŞB BLD. GSK
10 NESLİHAN ÇALIŞKAN SOL OYUN KURUCU İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
11 FATMA ATALAR ORTA OYUN KURUCU ANKARA YENİMAHALLE BLD SK
12 DÖNE GÜL BOZDOĞAN ORTA OYUN KURUCU ANTALYA MURATPAŞA BELEDYESİ SK
13 BURCU DİNDAR ORTA OYUN KURUCU İZMİR İZMİR BŞB BLD. GSK
14 KEZİBAN KABAK SAĞ OYUN KURUCU AKSARAY AKSARAY BELEDİYESİ GSK
15 YAĞMUR TOPRAK SAĞ KANAT TRABZON ZAĞNOSSPOR
16 ESİN SAĞDIÇ SAĞ KANAT İZMİR İZMİR BŞB BLD. GSK
17 YASEMİN GÜLER SAĞ KANAT KASTAMONU KASTAMONU BELEDİYESİ SK
18 BEYZA KARAÇAM SAĞ OYUN KURUCU SAMSUN SAMSUN GENÇLİK SK
19 CEREN COŞKUN PİVOT ANTALYA MURATPAŞA BELEDYESİ SK
20 NURCEREN AKGÜN GÖKTEPE PİVOT ANKARA YENİMAHALLE BLD SK
21 ESRA ERTAP PİVOT RİZE ARDEŞEN ARDEŞEN GENÇLİK SK
22 CANSU AKALIN PİVOT ANTALYA MURATPAŞA BELEDYESİ SK
23 BEYZA İREM TÜRKOĞLU PİVOT ANKARA YENİMAHALLE BLD SK
24 BUKET KESKİN CENGİZ SOL OYUN KURUCU AKSARAY AKSARAY BELEDİYESİ GSK
25 YAĞMUR BEMBEYAZ KALECİ ANKARA YENİMAHALLE BLD SK

Bir Yorum Yazın