.
HESABIM
Üye Ol

Selka’nın sağlık sponsoru bell oldu

Selka’nın sağlık sponsoru bell oldu

Erkekler Süper Ligi’nin yeni ekibi Selka Eskişehir Hentbol Spor Kulübünün sağlık sponsoru belli oldu.

Haberin Tarihi: 30 Temmuz 2017

HENTBOLHABER.NET – Başarılı bir sezonun ardından Süper Lige yükselen Eskişehir temsilcisi Selkaspor’un geçen yıl olduğu gibi bu yılda sağlık sponsoru Özel Ümit Hastaneleri oldu.

Özel Ümit Hastanelerinde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Özel Ümit Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İbrahim Dolu, Eskişehir’de sporun gelişmesine katkılarının süreceğini dile getirdi. Op. Dr. Dolu, “Eskişehir’de sporun gelişmesine Selkaspor ile birlikte destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sporcularımız yalnızca maçları ile ilgilensinler, onların sağlığı bizlere emanet. Sağlıklı sporcularımızla bu yıl da önemli başarılar kazanılacağına inanıyorum. Sağlık sponsorluğu kapsamında; sakatlanan hastalanan sporculara tıbbi destek sağlayacağız, onların muayeneleri ve ameliyatlarını yapacağız. Maç sırasında sahada sağlık ekibimiz olacak ve ambulans desteği vereceğiz” dedi.

Selkaspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yenal Kaya ise törende yaptığı konuşmada şunları söyledi: 

“Özel Ümit Hastaneleri bu sene de bize sağlık anlamında sponsor oldu. Oyuncunun sermayesi yeteneğidir, ancak sağlık olmadan yetenek de olmuyor. Biz de bu anlamda oyuncularımızı emin ellere teslim ettiğimizi düşünüyoruz. Geçen yıl şampiyonluk kazandık, bu yıl da İnşallah nice başarıları birlikte yaşarız. Tüm takım oyuncularımız için sakatlıkların az olduğu bir sezon diliyorum”
Bir Yorum Yazın