Süper Genç Erkekler İzmir’de 3.Gün
Erkekler Süper Gençler Liginde 2. Bölüm müsabakaları, İzmir’de son yaklaşıyor.
3.Gün sonunda alınan sonuçlar şöyle oldu:
İZMİR CELAL ATİK S.S
BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ SPOR KLB – TRABZONSPOR 33-22
Hakemler: Alican Sümer, Osman Yücel
Bursa Nilüfer Bld:Mert 3, Berkay 1, Tolga 1 , Hakan 2 , Gürkan 8 , Ramazan , Hasan , Sezer , Salih 1 , Erdem 6 , Hüseyin , Burakhan , Mustafa 4 , Aytekin 4 , Hüseyin Taş 1 , Alperen 2 , Ersin
Trabzonspor: Sefa 1 , Ahmet 1 , Bahtı , Batuhan , Oğuzhan 7 , Emre , Muhammed 2 , Görkem , Ömer , Erol , Cemallettin , Oğuzhan 4 , Murat , Doğukan 2 , Onur , Ege 5
İlk Yarı: 15-9
ANKARA İL ÖZEL İDARE S.K. -MERSİN HENTBOL S.K. 11-35
Hakemler: Erhan Bülbüloğlu , Uğur Topal
Ankara İl Özel İdare: Kutay 2 , Ömer , Ali , Kadir 1 , Sinancan ,Burak 2 , Alican , Oğuz , Rahman 2 , Serkan 3 , Furkan Ü. , Furkan B. 1 , Eren Mersin Hentbol : Serkan , Mehmet Can 6 , Doğan 6 , Sancar 3 , Ersin 4 , Ertan 2 , Şeref 3 , Muhammet , Alper 1, Necat 4 , Caner , Emre 6 İlk Yarı: 03-20
ADANA ÇUKOBİRLİK S.K.- İSTANBUL ANAFEN KOLEJİ S.K: 24-36
Hakemler: Fatma Arı , Candan Karagöz
Adana Çukobirlik : Alican , Umut 3 , Mehmet 4 , Doğuş 1 , Volkan , Süleyman 3 , İsmet 6 , Mahmut 1 , Fatih , Fatih Güvercin 6 , Murhan , Sefa Anafen Koleji: Bedir 2 , İlker , Burak Yaman , Burak Yıldız , Burak Yıldırım , Kaan 2 , Doğukan , Akın , Sefa , Batuhan , Türker , İhsan , Ali , Mert , Oğulcan , Dzemil İlk Yarı: 07-17
ÇANKAYA BELEDİYESİ ANKA S.K. – GENÇLERBİRLİĞİ 41-27
Hakemler: İldeniz Kaygusuz – Gökhan Adıgüzel
Çankaya Bld.Anka : Mete , Orhun4 , Özkan , Mert 5 , Harun 9 , Mustafa , Murat , Çağlar 1 , Burak 5 , Serhat 1 , Murat 9 , Serper 7 , Ahmet
Gençlerbirliği: İlker Can , Mehmet Doğan , M.Ali Tekin 2, M.Anıl 2, Gökay 3 , Buğrahan 1, Kaan , Tayyip , Berke 6 , Doruk 2 , İlke 3 , Cem 1, Berk 8
İlk Yarı: 20-12
SERDAR YERELİ S.S
BEŞİKTAŞ – İSTANBUL YEDİTEPE S.K. 37-27
Hakemler: Meliha Çobanoğlu – Volkan Vatansever
Beşiktaş: Berk , Taha 3 , Yiğit 5 , Ege, Ali , Berkay , Kağan , Ömer 9 , Kubilay 6 , Ozan , Necdet 1, Deniz, Fatih , Taha Yasin 13 , İzzet , Bilal
Yeditepe S.K. : Adnan , Ahmet Can , Alperen 3 , Atamay 1 , Ayberk , Çetin 1, Gökhan , Emrullah , Mehmet 3 , Musa , Okan 4, Ömer 2 , Mert , Tanju 9, Barış 2 , Kaan 2 İlk Yarı: 18-13
MALİYE MİLLİ PİYANGO S.K – İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYESİ: 43-35
Hakemler: Hasan Kılıç , Kaan Çınar
Maliye Milli Piyango: Mustafa , Anılcan , Rahman , Muhammed , Ali Rıza 3, Sabri 7 , Furkan , Şener 9 , Muhammed , Ali 1 , Samet , Cihan , Fatih 1 , Yaşar 15 , Halil 2 , Eyüp 5 İzmir Bld: Ege , Onur 10 , İsmet , Batuhan , Arda , Cem 8 , Yiğit 1, Mert 2 , Yahya 1 , Yiğit , Doğuş 8 , Cihan ,Denizhan , Erdem 3 , Mert 2 İlk Yarı: 21-16
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARASPOR KLB -ANTALYASPOR 33-13
Hakemler: Zeynep Ayyıldız – Tuğba Ayyıldız
Büyükşehir Belediye Ankaraspor: Abdullah , Samet 8 , Kadir 2 , Mücahit 4 , Enes , Taha 1 , Ayberk , Şenol 1, Ümit 1 , Ömür 7, İsmet , Yücel , Murat 7 , Murat Y. , Emre , Hasan 2
Antalyaspor: Emre , Ferru 1 , Anıl , Elvan , Efe , Yusuf 1, Metin 3 , Ayberk 5 , Lütfi 2 , Tufan 1 İlk Yarı: 18-6
28 Aralık Cumartesi Programı
İZMİR CELAL ATİK S.S
SAAT 10:00 GENÇLERBİRLİĞİ MALİYE-MİLLİ PİYANGO SPOR KLB
SAAT 12:00 TRABZONSPOR BEŞİKTAŞ
SAAT 14:00 MERSİN HENTBOL SPOR KLB BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA
SAAT 16:00İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYESİ – BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ SPOR
İZMİR SERDAR YERELİ S.S
SAAT 11:00ÇANKAYA BELEDİYESİ ANKA SPOR KLB ANKARA İL ÖZEL İDARE SPOR KLB
SAAT 13:00 İSTANBUL YEDİTEPE SPOR KLB İSTANBUL ANAFEN KOLEJİ SPOR KLB
SAAT 15:00 ANTALYASPOR ADANA ÇUKOBİRLİK SPOR KLB