Türkiye Kupası heyecanı başlıyor
2017-2018 sezonu erkekler ve kadınlar Türkiye Kupası müsabakaları başlıyor.
HENTBOLHABER.NET – Erkekler ve Kadınlar Türkiye Kupası, 8-10 Eylül tarihleri arasında oynanacak olan 1.Tur grup müsabakaları ile başlayacak.
Erkekler ve Kadınlar 6 grupta oynanacak olan müsabakalar sonucunda gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar 2. tura yükselecek.
Oynanacak olan müsabakalar ve gruplar şu şekilde:
ERKEKLER
A GRUBU / TOKAT – ALİ YÜCEL SPOR SALONU | |||||
08 Eylül 2017 Cuma | 15.00 | MYK HENTBOL SK | – | – | TOKAT GENÇLİK SK |
08 Eylül 2017 Cuma | 17.00 | SELKA ESKİŞEHİR HENBOL SK | MARMARA ÜNİVERSDİTESİ SK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 15.00 | TOKAT GENÇLİK SK | SELKA ESKİŞEHİR HENBOL SK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 17.00 | MARMARA ÜNİVERSDİTESİ SK | MYK HENTBOL SK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 13.00 | MYK HENTBOL SK | SELKA ESKİŞEHİR HENBOL SK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 15.00 | MARMARA ÜNİVERSDİTESİ SK | TOKAT GENÇLİK SK | ||
B GRUBU / BATMAN – 19 MAYIS SPOR SALONU | |||||
08 Eylül 2017 Cuma | 17.00 | ANTALYASPOR A.Ş | BATMAN BELEDİYESİ SK | ||
08 Eylül 2017 Cuma | 19.00 | SELÇUKLU BELEDİYESİ SK | GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 17.00 | BATMAN BELEDİYESİ SK | SELÇUKLU BELEDİYESİ SK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 19.00 | GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK | ANTALYASPOR A.Ş | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 13.00 | ANTALYASPOR A.Ş | SELÇUKLU BELEDİYESİ SK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 15.00 | GÜMÜŞHANE BELEDİYESİ SK | BATMAN BELEDİYESİ SK | ||
C GRUBU / İSTANBUL PROF.DR.TURGAY ATASU SPOR SALONU | |||||
08 Eylül 2017 Cuma | 18.00 | NİLÜFER BELEDİYESİ SK | İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SBSK | ||
08 Eylül 2017 Cuma | 16.00 | YOZGAT BOZOKSPOR | KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 13.00 | İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SBSK | YOZGAT BOZOKSPOR | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 15.00 | KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK | NİLÜFER BELEDİYESİ SK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 13.00 | NİLÜFER BELEDİYESİ SK | YOZGAT BOZOKSPOR | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 15.00 | KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK | İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SBSK | ||
D GRUBU / KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİ. BESYO | |||||
08 Eylül 2017 Cuma | 15.00 | MALİYE PİYANGO SK | AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ SK | ||
08 Eylül 2017 Cuma | 17.00 | ADIYAMAN BELEDİYESİ SK | SAKARYA BŞB SK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 15.00 | AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ SK | ADIYAMAN BELEDİYESİ SK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 17.00 | SAKARYA BŞB SK | MALİYE PİYANGO SK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 15.00 | MALİYE PİYANGO SK | ADIYAMAN BELEDİYESİ SK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 17.00 | SAKARYA BŞB SK | AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ SK | ||
E GRUBU / MUĞLA – KÖYCEĞİZ SPOR SALONU | |||||
08 Eylül 2017 Cuma | 18.00 | İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK | KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 18.00 | MERZİFON BELEDİYESİ SK | İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 18.00 | KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK | MERZİFON BELEDİYESİ SK | ||
F GRUBU / ANKARA – PROF.DR. YAŞAR SEVİM SPOR SALONU | |||||
08 Eylül 2017 Cuma | 17.00 | SERİK BELEDİYESİ SK | ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 17.00 | AZİZİYE BLD. TERMAL SK | SERİK BELEDİYESİ SK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 17.00 | ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK | AZİZİYE BLD. TERMAL SK |
KADINLAR
A GRUBU / ANKARA – PROF.DR. YAŞAR SEVİM SPOR SALONU | |||||
08 Eylül 2017 Cuma | 13.00 | AKSARAY BELEDİYESİ SK | ÇANKAYA EĞİTİM GSK | ||
08 Eylül 2017 Cuma | 15.00 | MUDANYA BEL. DİNÇ SK | SİVAS BELEDİYESİ SK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 13.00 | ÇANKAYA EĞİTİM GSK | MUDANYA BEL. DİNÇ SK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 15.00 | SİVAS BELEDİYESİ SK | AKSARAY BELEDİYESİ SK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 13.00 | AKSARAY BELEDİYESİ SK | MUDANYA BEL. DİNÇ SK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 15.00 | SİVAS BELEDİYESİ SK | ÇANKAYA EĞİTİM GSK | ||
B GRUBU / RİZE ARDEŞEN GHİM SPOR SALONU | |||||
08 Eylül 2017 Cuma | 14:00 | PAZARSPOR | İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 14:00 | İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK | ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 14:00 | ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK | PAZARSPOR | ||
C GRUBU / MUĞLA – BODRUM BİNNAZ KARAKAYA SPOR SALONU | |||||
08 Eylül 2017 Cuma | 17.00 | OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK | YALIKAVAK BELEDİYESİ SK | ||
08 Eylül 2017 Cuma | 19.00 | KASTAMONU ARTSAM SK | 1453 ÜSKÜDAR SK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 17.00 | YALIKAVAK BELEDİYESİ SK | KASTAMONU ARTSAM SK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 19.00 | 1453 ÜSKÜDAR SK | OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 17.00 | OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK | KASTAMONU ARTSAM SK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 19.00 | 1453 ÜSKÜDAR SK | YALIKAVAK BELEDİYESİ SK | ||
D GRUBU / KASTAMONU – ATATÜRK SPOR SALONU | |||||
08 Eylül 2017 Cuma | 15.00 | ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK | KASTAMONU GENÇLİK SK | ||
08 Eylül 2017 Cuma | 17.00 | GENÇUŞAK SK | BANDIRMASPOR KULÜBÜ | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 15.00 | KASTAMONU GENÇLİK SK | GENÇUŞAK SK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 17.00 | BANDIRMASPOR KULÜBÜ | ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 15.00 | ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SK | GENÇUŞAK SK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 17.00 | BANDIRMASPOR KULÜBÜ | KASTAMONU GENÇLİK SK | ||
E GRUBU / BURSA – ATICILAR ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU | |||||
08 Eylül 2017 Cuma | 14.00 | ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK | BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK | ||
08 Eylül 2017 Cuma | 16.00 | SAMSUN GENÇLİK SK | ELAZIĞ SYSK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 14.00 | BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK | SAMSUN GENÇLİK SK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 16.00 | ELAZIĞ SYSK | ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 14.00 | ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK | SAMSUN GENÇLİK SK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 16.00 | ELAZIĞ SYSK | BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK | ||
F GRUBU / İZMİR – SERDAR YERELİ SPOR SALONU | |||||
08 Eylül 2017 Cuma | 17.00 | POLATLI BELEDİYESİ SK | KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SK | ||
09 Eylül 2017 Cumartesi | 17.00 | MURATPAŞA BELEDİYESİ SK | POLATLI BELEDİYESİ SK | ||
10 Eylül 2017 Pazar | 17.00 | KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SK |
MURATPAŞA BELEDİYESİ SK |