.
HESABIM
Üye Ol

1.Lig’de 31 Müsabaka

1.Lig’de 31 Müsabaka

Hentbol Erkekler 1.Lig A ve B Klasman ile Kadınlar 1.Lig Müsabakaları dahil 31 müsabaka ile heyecan üst seviyede olacak.

Haberin Tarihi: 18 Ekim 2012

Hafta sonu Erkekler 1.Lig A Klasman ‘da 5.Hafta müsabakaları oynanacak iken, 1.Lig B Klasman ve Kadınlarda 1.Lig müsabakaları 1.Hafta maçları ile başlayacak.

Erkekler 1.Lig A Klasman ‘da 5.Haftada

21 Ekim Pazar:
Saat: 11:00 Ankara 06 Ater – Adana Çukobirlik ( Prof.Dr.Yaşar SEVİM Spor Salonu)
Saat: 13:00 Artvin 7 Mart – Sinoğ Eğitim Spor ( Çoruh Üniversitesi Spor Salonu)
Saat: 13:00 Yıldız Teknik Üni. – Bingöl Belediyespor(Y.T.Ü DAVUT PAŞA KAMPUSÜ Spor Salonu)
Saat: 15:00 İstanbul Anafen Koleji – Amasya Taşova YİBO( Yakacık İto Spor Salonu)
Saat: 13:00 Konya Selçuklu Belediyespor – Erzurum Atatürk Üni ( Selçuk Bld. Spor Salonu)

Erkekler 1.Lig B Klasman  A Grubu 1.Hafta

21 Ekim Pazar:
Saat: 13:00 Diyarbakır Gençlik – Elazığ Av.İbrahim Gök( Seyrantepe Spor Salonu)
Saat: 12:00 Elazığ Karakoçan – Malatya Türkiyem ( Karakoçan Spor Salonu)

Erkekler 1.Lig B Klasman  B Grubu 1.Hafta

21 Ekim Pazar:
Saat: 15:00 Ordu Gençlerbirliği – Gümüşhane Polisgücü ( V.Kemal Yazıcıoğlu Spor Salonu)
Saat: 16:30 Rize Karadeniz – Trabzon Akçaabat Tütün ( 2 Mart Spor Salonu)
Saat: 13:00 Mareşal Fevzi Çakmak Lisesi S.K. – Erzincan Gençlik ( Samsun 19 Mayıs S.S.)
Saat: 12:00 24 Şubat Spor – Rize Gençlikspor ( Trabzon 19 Mayıs S.S.)

Erkekler 1.Lig B Klasman  C Grubu 1.Hafta

21 Ekim Pazar:
Saat: 13:00 Ankara Polis Akademisi – Sakarya Büyükşehir Belediyespor ( THF Spor Salonu)
Saat: 15:00 Nevşehir Gençlik – Kırşehir Gençlikspor( Damat İbrahimpaşa Spor Salonu)
Saat: 13:00 Zonguldak Sanat Teknik – Yozgat Sevgi Evleri ( B.Ecevit SporSalonu)

Erkekler 1.Lig B Klasman  D Grubu 1.Hafta

21 Ekim Pazar:
Saat: 13:00 Anadolu Üni. – İstanbul Üni ( Anadolu Üni. İki Eylül S.S.)
Saat: 12:00 İzmir Karabağlar Atatürk Tek.M.Lisesi – Muğla Belediyespor ( Serdar Yereli S.S.)
Saat: 15:00 İzmir Bayraklı Belediyespor – İzmir Konak Belediyespor(Celal Atik S.S)

 

Kadınlar 1.Lig A Grubu 1.Hafta
13:00 SİVAS 4 EYLÜL BLD. SP. KLB. ANKARA GAZETE Y.MAH. GNÇ. VE S (Y.KILIÇ S.S.)
13:00 VAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DİYARBAKIR YENİKÖY SPOR KULÜBÜ (SPOR LİSESİ S.S.)
14:00 ELAZIĞ GENÇLİK SP. KLB. MEDİCALPARK ELAZIĞ SOSYAL YARD (KARŞIYAKA S.S.)
         
Kadınlar 1.Lig B Grubu 1.Hafta
13:00 TRABZON HENTBOL AKADEMİ SP. KL A. L. GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (YOMRA JİMNASTİK S.S.)
11:00 ORDU GENÇLERBİRLİĞİ … TED SAMSUN KLJ. SP.KLB. (V.KEMAL YAZICIOĞLU S.S.)
11:30 RİZE PAZAR SP. KLB. ARHAVİ S.K. (M.AKİF PİRİM S.S.)
         
Kadınlar 1.Lig C Grubu 1.Hafta
11:00 KASTAMONU ÜNV. GENÇ.SP. POLATLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ (ATATÜRK S.S.)
15:00 AKSARAY GENÇLİK SPOR İL MÜD. ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYES (DAĞILGAN S.S.)
         
Kadınlar 1.Lig D Grubu 1.Hafta
13:00 YALIKAVAK BELEDİYESİ SPOR KULÜ ANTALYA TELEKOM (MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ.S.S.)
13:00 UŞAK ULTRASLAN SPOR KULÜBÜ SAKIZOĞLU 1960 SÜMER SPOR KLB. (KALFA S.S.)
13:00 KONAK BLD. GENÇLİK VE SP. KLB. KEMALPAŞA BLD. GENÇ. SP. KLB. (CELAL ATİK S.S.)

Bir Yorum Yazın