.
HESABIM
Üye Ol

9-10 Kasım Hentbol Ligleri Programı

9-10 Kasım Hentbol Ligleri Programı

Hentbol Liglerinde haftanın programı ve hakemleri açıklandı.

Haberin Tarihi: 7 Kasım 2013

9-10 Kasım tarihlerinde Hentbol Bayanlar ve Erkekler Süper Liginde 6.hafta müsabakaları oynanacak.

Bayanlar Süper Liginde Muratpaşa Belediyespor , Maltepe Belediyespor ve Çankaya Belediyesi Anka Spor’un Avupa Kupaları olması sebebiyle maçlar 13 Kasım Çarşamba günü oynanacak.

9 Kasım 2013 Cumartesi

Bayanlar Süper Ligi:

**İzmir Büyükşehir Bld. – Yenimahalle Bld.
Saat:16.00 Celal Atik Spor Salonu
Hakemler: Fuat Çam-Yüksel Çalkuç

Erkekler Süper Ligi:

**Adana Çukobirlik – Bursa Nilüfer Bld.
Saat:13.00 Yüreğir Spor Salonu
Hakemler: Galip Uzun – Mevlüt Bayraktar

**Çankaya Bld Anka Spor – Antalyaspor
Saat:15.00 Ahmet Taner Kışlalı S.S.
Hakemler: Fırat Beyde – Hasan Kaygusuz

**Büyükşehir Bld. Ankaraspor – Yeditepe Spor
Saat:13.00 THF Spor Salonu
Hakemler: Mehtap Şimşek -Pınar Ünlü

**Maliye Milli Piyango – Beşiktaş
Saat:15.00 THF Spor Salonu
Hakemler: Murat Çelik – Cengiz Ömer

**İstanbul Anafen Koleji – Ankara İl Özel İdare
Saat:15.00 Yakacık İto Spor Salonu
Hakemler: Kürşad Erdoğan – İbrahim Özdeniz

**Mersin Hentbol – Gençlerbirliği
Saat:14.00 Seyfi Alanya Spor Salonu
Hakemler: Yunus Tokmak – Serdar Özen



10 Kasım 2013 Pazar

Bayanlar Süper Ligi:

**Üsküdar Belediyespor – Konak Belediyespor
Saat:15.00 Yakacık İto S.S.
Hakemler: Ayhan Gök- Anıl Eğlengül

**Ardeşen GGSK – Gaye Spor
Saat:17.00 Ardeşen MYO S.S.
Hakemler: Ebubekir Boyraz – Mahmut Boyraz

Erkekler Süper Ligi:

** İzmir Büyükşehir Bld – Trabzonspor
Saat:16.00 Celal Atik Spor Salonu
Hakemler: Özgür Benli – Savaş Yüksek


13 Kasım 2013 Çarşamba

Bayanlar Süper Ligi:

**Çankaya Bld.- Kastamonu Araç Bld.
Saat:13.00 A.Taner Kışlalı Spor Salonu
Hakemler:Mesut Erdoğan – Muhammet Turan

**Maltepe Belediyespor – Muratpaşa Belediyespor
Saat:13.00 Yakacık İto S.S.
Hakemler: Alper Güllep – Hasan Tiryaki

Haftanın Tüm Programı İçin TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın