.
HESABIM
Üye Ol

A Milli Takım’a soğuk duş!

A Milli Takım’a soğuk duş!

Erkek A Milli Takımımız Rize’nin Ardeşen ilçesinde RTE Kapalı Spor Salonunda hazırlıklarını sürdürüyor.

Haberin Tarihi: 30 Mart 2016

A Milliler, Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu’na kalmak için Belçika ile oynayacakları müsabakanın hazırlıklarını soğuk salonda sürdürüyor.

Gelişimtv.com.tr ‘de yer alan haberde,  “Ardeşen GSK Takımı Onursal Başkanı Dursun Yaşaroğlu’nun A Milli Takımı ziyaretinde takım kaptanı Ramazan Döne, Yaşaroğlu’nun yanına gelerek “Başkanım odun yokmu ? soğuktan donduk” dediği bu söylem üzerine Yaşaroğlu’nun gereken temaslara geçtiği fakat olumlu bir sonuç alamadığı ifade edildi.

Haberi Okumak İçin TIKLAYINIZ

Haber Metni

“A Milli Hentbol Takımı Rize’nin Ardeşen ilçesinde RTE Kapalı Spor Salonunda Kamp Yapıyor A Milli Erkek Hentbol Takımı, Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu’na kalmak için Belçika ile oynayacakları müsabakanın hazırlıklarını soğuk salonda sürdürüyor.

Bugün Ardeşen GSK Takımı Onursal Başkanı Dursun Yaşaroğlu ziyaretinde A Milli Hentbol Takım kaptanı Ramazan Döne Yaşaroğlunun yanına gelerek “Başkanım odun yokmu ? soğuktan donduk dedi” bu söylem üzerine Yaşaroğlu gereken temaslara geçti fakat olumlu bir sonuç alamadı.

Yaşaroğlu bu ısınma sıkıntısını biz Ardeşen GSK takımı olarak sürekli çekiyoruz ve üniversiteye bağlı olan kapalı spor salonu adeta kendi haline bırakılmış,ülkemizin gururu,yüzakı A Milli Hentbol takımı yaklaşık 1 hafta Ardeşende idman yapıyor ve havaların soğuk gitmesi nedeniyle salonda soğuk.Kaptan Ramazan Döne haklı olarak bize sorunu iletti ama bu konuya muhattap bulamıyoruz ve bu salon sporu adına bir skandaldır dedi.”


Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

  • Boyalı Kuş
    31 Mart 2016 11:33 Kullanıcı Profili

    Koskoca ülkenin milli takımı soğuk salonda çalışıyor, karşıda muhattap yok. Yazık bu ülkenin evlatlarına …

  • Metin
    31 Mart 2016 15:37 Kullanıcı Profili

    Bu durum hangi branş olduğuylada alakalı gibi, yıllardır Hentbol branşının yaşadığı bu ve buna benzer birçok sorunları olduğunu hepimiz iyi bilmekteyiz.Hadi bakalım sayın yetkililer birşey yapın veya söyleyin de bizlerde bu camianın arkasında sağduyulu büyükler varmış diyelim. Tüm Hentbol camiasına saygı ve sevgilerimle. Milli Takımımıza başarılar dilerim.Metin AKTAŞ.

Bir Yorum Yazın