.
HESABIM
Üye Ol

Adana Çukobirlik’te Süper Lig “Tek Hedef”

Adana Çukobirlik’te Süper Lig “Tek Hedef”

Hentbol Erkekler 1.Liginde Süper Lig hedefi kuran Adana Çukobirlik , yeni transferleri ile yola çıkmaya hazırlanıyor.

Haberin Tarihi: 23 Ocak 2015

Erkekler 1.Liginde Başkan Fikret Doğan önderliğinde yeni transferlere imza atan Çukobirlik Adana Hentbolunu uzun yıllardır Hentbol Liglerinde temsil etmenin gururunu yaşıyor.

Tunuslu Sol Oyun Kurucu Wassim Kaouli , Karadağ’lı Kaleci Vladan Abramovic , Sırp Orta Oyun Kurucu Nikola Stanojcic ile kadrosunu güçlendiren Çukobirlik Antrenör Gürcin Can’ın yönetiminde galip gelmenin hesaplarını yapıyor.

Pazar günü Rize Gençlikspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Adana Çukobirlik’te Başkan Fikret Doğan, kendisinin ve yönetici arkadaşlarının her türlü maddi ve manevi desteği vermeye hazır olduklarını belirterek,”Teknik direktörümüz Gürcin Can  ve sporcularımıza güveniyoruz. İlk hedefimiz Süper Lig. Bunun için de gerekli transfer çalışmalarını yaptık. Adana’da olan Hentbol potansiyelini canlandırıp tekrar eski gücüne getirmek ve eğitimlerine önem vermek istiyoruz. Hentbol de ekol olmak ve iyi ahlaklı sporcular yetiştirmek en büyük hedefimiz”dedi.

 

 

Bu yazıya 3 Yorum Yapıldı.

 • izzet
  23 Ocak 2015 23:51 Kullanıcı Profili

  sayın Fikret Doğan başkanımızın önderliğinde,sayın gürcin Can hocamızın tecrübesi ile ve sevgili sporcu kardeşlerimizin özverisi hedeflediğimiz SÜPER lig hedeflerinin hiçte hayal olmadığı gerçeğinin Sinyallerini daha şimdiden görüyor gibiyim.. BAŞARILAR..(Y)

 • murat
  9 Şubat 2015 13:23 Kullanıcı Profili

  adana çukobirlik takımına başkanlık eden fikret başkanımıza başarılar diler ve daha iyi yerlere başkanlık etmesini canı gönülden dileriz başarılar sayın başkanım.

 • sevim
  10 Şubat 2015 11:30 Kullanıcı Profili

  adana çukobirlik takımına başaılar dileriz sayın başkanımızın başkanlık etmesinden de gurur duyarız

Bir Yorum Yazın