.
HESABIM
Üye Ol

Ahmet Kaynak Açıklamalarda Bulundu

Ahmet Kaynak Açıklamalarda Bulundu

Bursa Nilüfer Belediyespor’a yenilerek yarı final şansını kaybeden Trabzonspor’da Antrenör Ahmet Kaynak, hem maç hem de Fatih Işık’a yapılan saldırı hakkında açıklamalarda bulundu.

Haberin Tarihi: 18 Nisan 2014
Kaynak, Nilüfer Belediyespor maçına iyi başlamalarına rağmen istedikleri hamleleri zamanında yapamadıklarını belirterek, "Kısıtlı kadromuzla iyi mücadele ettiğimizi düşünüyoruz. Karşılaşma başa baş mücadeleyle başladı. Kadro darlığımızın en kötü sonuçlarını bu maçta gördük. Karşılaşmaya, parmaklarındaki sakatlıkla başlayan önemli oyuncularımdan Rati’den istediğim verimi alamadım. Bu oyuncunun sakatlığı bizi çok etkiledi" diye konuştu.

İlk yarının bitimine kısa bir süre kala Olen’in de sakatlandığını anımsatan Kaynak, şunları kaydetti:

"Hızlı bir hücumda Olen’e yapılan faul ile oyuncumuzun yan çapraz bağları koptu ve kendisini oyundan aldık. Kısıtlı kadromuz ile verdiğimiz mücadelede sakatlıkların bu kadar sık yaşanması bizi olumsuz etkiledi. Rakibimiz Nilüfer Belediyespor’un oldukça geniş kadrosu var. Sık aralıklarla oyuncu değişikliğine giderek takımlarını diri tutmayı başardı. Son 10 dakikaya kadar mücadeleyi başa baş götürsek de bu dakikadan sonra Nilüfer Belediyespor eksiklerimizi iyi değerlendirerek galibiyete ulaştı. Gelecek sezon bütçemizi geniş tutarak iyi bir kadro oluşturmamız gerekiyor."dedi.

"SALDIRIYI KINIYORUM"

Müsabaka sonunda sevgili kardeşim Fatih ile birbirimiz tebrik ettik. Onlara hem Türkiye Kupasında hem de ligde başarılar diledim. Dostane bir şekilde birbirimizi tebrik ettiken  sonra diğer tarafa doğru hareketlendiğimde  ne olduğunu anlamadan Fatih arkadaşımızı yerde buldum. Hemen Fatih arkadaşımızın yanına giderek ona yardımcı olmaya çalıştım.Ne olursa olsun bu şekilde bir davranışı hiçbir kişiye karşı tasvip etmiyorum. Bu şekilde saldırıyı kendime yapılmış kabul ediyor ve kınıyorum."dedi.

Bir Yorum Yazın