.
HESABIM
Üye Ol

Ahmet Kaynak , Sezonu Değerlendirdi

Ahmet Kaynak , Sezonu Değerlendirdi

Erkekler Hentbol Süper Ligi’nde sezonu 4. sırada Trabzonspor’un antrenörü Ahmet Kaynak, kendilerine göre başarılı bir sezon geçirdiklerini söyledi.

Haberin Tarihi: 13 Mayıs 2014
Erkekler Hentbol Süper Ligi’nde sezonu 35 puan ile 4. sırada tamamladıktan sonra play-off maçlarında Nilüfer Belediyesi’ne elenen Trabzonspor’un antrenörü Ahmet Kaynak yaptığı açıklamada, kötü başladıkları sezonu ligin son haftasına kadar iyi taşıdıklarını belirterek, "Sezona girişteki pozisyonumuz ile sonraki dönemler arasında epeyce olumlu gelişmeler oldu. Öyle ki sezona başladığımızda kolay kazanabileceğimiz 2 maçımızı kaybetmiştik. İlk haftalarda ligde kalma planları yaparken, daha sonraki haftalarda play-off hesapları yapmaya başladık" dedi.

Play-off hesapları yapmalarının nedeninin kadrolarının oturması ve yaptıkları yeni transferler olduğunu dile getiren Kaynak, "Şayet sezona oturmuş kadromuz ile başlayabilseydik ligi ikinci sırada tamamlayabilirdik. Bazı nedenlerden dolayı arzuladığımız başlangıcı yapamadık fakat her şeye rağmen yılmayarak lige asıldık ve play-off maçlarına kalmayı başardık. Devamında ise Nilüfer Belediyesine yenilerek elendik. Bize göre başarılı bir sezon geçirdik" diye konuştu.

Yeni sezon çalışma planlamalarını henüz yapmadıklarını ifade eden Kaynak, haziran ayı ortalarına doğru planlama içine gideceklerini, kadrolarına 4 yeni takviye yapmayı düşündüklerini sözlerini ekledi.

Bir Yorum Yazın