.
HESABIM
Üye Ol

Alanya Belediyesi’ne Federasyon Başkanından Ziyaret

Alanya Belediyesi’ne Federasyon Başkanından Ziyaret

Federasyon Başkanımız Bilal Eyuboğlu, Alanya Belediyesi’nin hentbola verdiği desteklerden dolayı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret ederek Hentbol Milli Takım forması hediye etti.

Haberin Tarihi: 14 Mayıs 2014
Eyüboğlu, Başkan Vekilimiz Haydar Arslan ve yönetim kurulu üyemiz Levent Küçükçolak, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret ettiler. Başkanımız Bilal Eyüboğlu, Alanya Belediyesi’nin hentbola verdiği desteklerden dolayı Başkan Adem Murat Yücel’e Türkiye Hentbol Milli Takım forması hediye etti. 

Ziyaret hakkında açıklama yapan Eyuboğlu, ‘Başkanımıza hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. 01-05 Temmuz tarihleri arasında Alanya’da gerçekleştirilecek olan 20’inci Ramazan Demirci Açık Alan Hentbol Turnuvası ile Türkiye Minikler Hentbol Şenliğinin hazırlıkları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk ve Belediye Başkanımıza bilgi verdik. Kendilerine samimi misafirperverliği ve hentbola verdikleri desteklerden dolayı teşekkür diyoruz’ dedi.


Başkan Yücel ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Yücel, Alanya’da gerek hentbol gerekse yapılan diğer spor organizasyonlarının altyapısının daha güçlü hale getirilmesi için her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Bir Yorum Yazın