.
HESABIM
Üye Ol

Alican Göçmen Ormanspor’da

Alican Göçmen Ormanspor’da

Erkekler Süper Liginin yeni temsilcisi Ormanspor, transfer çalışmaları doğrultusunda prensipte anlaştığı tecrübeli sol oyun kurucu Alican Göçmen ile resmi sözleşmeyi imzaladı.

Haberin Tarihi: 15 Haziran 2021

HENTBOLHABER.NET – Ligde iddialı olmak ve Avrupa kupalarına katılma hedefi doğrultusunda transfer çalışmalarına devam eden Ormanspor’da Başkan  Recep Temel “Ligin tecrübeli oyuncularından Alican Göçmen’i aramızda görmekten mutluyuz. Kendisine hoş geldin diyoruz. Kendisine başarılı sakatlık olmadan bir sezon diliyorum” şeklinde açıklamada bulundu.

Alican Göçmen imza sonrası “Eskişehir’de artık rakip olarak değil Eskişehir Ormanspor’da ev sahibi konumunda olacağım. Hentbolun sevildiği bir şehirde olmak güzel, Hedeflerimiz belli. Çalışmalarımız bu yönde olacak ve sezon sonu gülen taraf biz olmak istiyoruz” şeklinde açıklamada bulundu.

1985 doğumlu olan Alican Göçmen,  Ankara Çankaya Belediyesi’nde hentbole başladı. Mersin Yenişehir, Büyükşehir Belediye Ankara, Nilüfer Belediye, MYK, Batman Belediye, İzmir Büyükşehir Belediye ve son olarak geçen sezon Köyceğiz Belediyespor’da yer alan başarılı sol oyun kurucu, 2021/22 sezonunda  Eskişehir Ormanspor’un başarısı için ter dökecek.

Hentbolun En’leri 2021 Adayları

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

 • özer
  16 Haziran 2021 13:11 Kullanıcı Profili

  Gençlerbirliği forması giydiği dönemden Antalyaspor taraftarına yaptığı sportmenlik dışı hareket nedeniyle senelerdir tribünde kendisine tepki verdiğim ve nedenini anlayamayan Alican Göçmen’e Antalyaspor taraftarından özür dilemediği müddetçe başarılar dileyemeyeceğim.
  Ne kadar değerli sporcu olursa olsun sporcu zeki,çevik ve ahlaklı olmalı .
  Saygılar tüm Spor camiasına

 • Özer
  17 Haziran 2021 12:09 Kullanıcı Profili

  Kuruldu kurulalı Antalyaspor Hentbol takımını destekledim.
  Hicbir salonda bugüne kadar küfür etmedim ettirmedim. Gerekirse TRİBÜNDE TEK BAŞIMA KALDIM VE YİNE GÜZEL TEZAHÜRATLAR ile inlettim salonları ama hiç küfür etmedim
  Çoğu antrenör ve sporcu ANTALYASPOR tribününde beni görüp tanımıştır .
  Hentbol Güzeldir

Bir Yorum Yazın