.
HESABIM
Üye Ol

Altın Kızlar Ödüllendirildi

Altın Kızlar Ödüllendirildi

Kahramanmaraş’ın Altınova Şehit Bayram Demirci Orta Okulu hentbol takımı Türkiye Şampiyonu olduğu için hem İl Müdürlüğünden hem de Belediye Başkanından özel ödül aldı.

Haberin Tarihi: 5 Haziran 2014

Altınova Şehit Bayram Demirci Orta Okulu Hentbol takımı Afyonkarahisar’da 21-25 Mayıs 2014  tarihleri arasında  düzenlenen Hentbol Şampiyonası finalinde Ankara, Eskişehir, Denizli, İzmir, Aksaray illerinin hentbol takımlarıyla yaptığı müsabakalar sonunda Türkiye şampiyonu oldu.

Altın kızlar , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI’yı  ve Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u ziyaret ettiler.

İl Müdürü ziyarette sporcuları tebrik etti. "Alınan bu başarı bizleri çok gururlandırdı sporcuların,antrenörlerin ve okul idaresinin özverili disiplinli çalışmaları sonucu başarıların, şampiyonlukların devamının geleceğine inandığını" söyledi. İl müdürü ”Bizlerde bu güne kadar olduğu gibi , bundan sonrada sporculara ve antrenörlerimize destek olacaklarını, şampiyonlukların Kahramanmaraş’ımız içinde büyük bir kazanım olacağını”ifade etti. İl MüdürüTürkiye Şampiyonu olan sporculara çeşitli  hadiyeler verdi.


Foto :Maraskimlik.com

Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u da makamında ziyaret eden Altın Kızlar Belediye Başkanı Fatih  Mehmet Erkoç’tan da övgü dolu sözler duydular.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a çiçek takdim eden Altın Kızlar hentbolda Türkiye Şampiyonu oldukları için mutlu olduklarını belirttiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Altın Kızlar’ı başarılarından dolayı kutlayarak tebrik etti ve birer tane ceviz oyma küçük sandık hediye etti.

Foto: Kahramanmaraş Belediyesi

 

Bir Yorum Yazın