.
HESABIM
Üye Ol

“Amacımıza Ulaştık”

“Amacımıza Ulaştık”

Hentbol Bayanlar Süper Lig Çankaya Belediyesi Anka Spor’un antrenörü Kıvanç Özcan, “Çok zorlu bir dönemi geride bırakarak sezon başında planladığımız yerde bitirdik” dedi.

Haberin Tarihi: 11 Nisan 2013

Hentbolhaber.Net’e Play-Off müsabakaları öncesi açıklamalarda bulunan Özcan, Ligi hedefledikleri yerde bitirdiklerinden dolayı oyuncularını kutladığını belirtti.

Ayrıca,"Sezon başında hedeflerimiz tekrardan Avrupa kupalarına katılmak ve Türkiye kupasında dörtlü finale kalmak vardı" diyen Özcan,Türkiye kupasında Muratpaşa Belediyesi Spor Kulubünü yarı finalde eleyerek, final oynamamız bizler açısından iyi bir iş çıkardığımızın ve ligde de Play off a kalarak  seneye avrupa kupalarında mücadele etmeye hakkını elde etmemiz, bizlerin (Teknik heyet, Sporcular) doğru işler yaptığının göstergesidir."dedi.

Play-Off’ta Üsküdar Belediyespor ile eşleştiklerini belirten Özcan, "Kadrosunda deneyimli oyuncuların olduğu kaliteli bir takımla mücadele edeceğiz. Amacımız elimizden gelenin en iyisini yaparak hentbol adına güzel şeyler ortaya koymaktır. Play of daki bütün takımlara başarılar dilerim."dedi.

Son olarak sözlerini Üsküdar Belediyespor’un hafta sonu Çek Cuhuriyet’i ekibi DHK Banik Most ile yapacağı maçta başarılar dileyerek bitiren Özcan, "Umut ediyorum ki Türk Hentbolu adına güzel sonuç alacaklardır"dedi.

Bir Yorum Yazın