.
HESABIM
Üye Ol

Anastastasia Kalayda Osmangazi’de

Anastastasia Kalayda Osmangazi’de

Bu sezon Türkiye Bayanlar Hentbol 1 Ligi’nde mücadele edecek olan Osmangazi Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, Sırp orta oyun kurucu Maria Grbic’in ardından Ukrayna Milli Takımında oynayan Anastastasia Kalayda’yı da kadrosuna dahil etti.

Haberin Tarihi: 1 Eylül 2014

Geçtiğimiz hafta Sırp orta oyun kurucu Maria Grbic’in ardından Ukrayna Milli Takımında oynayan 24 yaşında ve 1.82 boyundaki sol oyun kurucu olarak oynayan Anastastasia Kalayda ile bir yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık sözleşme imzalayan Osmangazi Belediyesipor, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Sukaypark tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, geçen yıl Türkiye Bayanlar Hentbol 2. Ligi A Grubunu ve play-off’ları yenilgisiz olarak tamamlayıp Bayanlar Hentbol 1. Ligi’ne yükselen Osmangazi Bayan Hentbol Takımında hedefin yakaladıkları başarıyı sürdürmek olduğunu söyledi.

Bu yıl 12 takımın mücadele edeceği 2014-2015 Bayanlar Hentbol 1. Ligi kuraları da çekildi. 28 Eylül tarihinde başlayacak olan ligin ilk hatasında, Osmangazi Belediyespor deplasmanda İzmir Kemalpaşa Belediyesi ile karşılaşacak.

Bir Yorum Yazın