.
HESABIM
Üye Ol

Ankara Altındağ Belediyesinin Hentbole Destekleri Büyük

Ankara Altındağ Belediyesinin Hentbole Destekleri Büyük

Altındağ’da her çocuğun sanatla ve sporla buluşması için çalışan Altındağ Belediyesi, Altındağ’daki ilk ve ortaokullara da bu konuda büyük destek oluyor.

Haberin Tarihi: 10 Haziran 2014

Altındağ’ın çeşitli okullarından her geçen gün yeni bir galibiyet ya da yeni bir şampiyonluk haberi geliyor. Son müjdeli haber ise Cebeci Ortaokulu’ndan geldi. Cebeci Ortaokulu erkek hentbol takımı önce Ankara 1’incisi, ardından ise Türkiye 3’üncüsü oldu.

ANKARA 1’İNCİSİ, TÜRKİYE 3’ÜNCÜSÜ OLDULAR

Ankara’da 32 okulun hentbol takımları arasında gerçekleşen müsabakada Ankara 1’incisi olarak zirveye adını yazdırmayı başaran Cebeci Ortaokulu hentbol takımı, Afyon’da gerçekleştirilen Türkiye şampiyonasında ise 3’üncü sırada yer aldı. 81 ilden gelen 400 takımın mücadele ettiği müsabakada rakiplerini tek tek eleyen Altındağlı sporcular, küçükler kategorisinde yıldız gibi parladı.

ALTINDAĞ BELEDİYESİ’NDEN DESTEK

Cebeci Ortaokulu’nun başarılı hentbolcuları Beden Eğitimi öğretmenleri ve antrenörleri Battal Yılmaz ile birlikte, başarılarının sevincini paylaşmak için Altındağ Belediyesi’ni ziyaret etti. Başarılarını bildirmek ve verilen desteklerden ötürü teşekkür etmek için Altındağ Belediyesi Başkan Yardımcısı Yunus Keleş’i ziyaret eden gençler, herkesin göğsünü kabarttı.Keleş genç sporcuları başarılarından dolayı tebrik etti ve eşofman takımı hediye etti.

Kupa ve madalyalarıyla geldikleri belediyede Başkan Yardımcısı Keleş tarafından ağırlanan minik hentbolcular, seneye daha iyi hazırlanacaklarına ve Türkiye şampiyonu olacaklarına söz verdiler.

Takımın antrenörü Battal Yılmaz öğrencilerine çok güvendiğini söyledi. "İleride bu takımla birlikte daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Öğrencilerimin hepsi hem derslerinde çok başarılı hem de hepsi iyi birer sporcu. Hepsi Altındağ’ın çocuğu. Onlara çok güveniyorum" diyen Yılmaz, Altındağ Belediyesi’nin verdiği desteklerin kendileri için moral ve motivasyon kaynağı olduğunu da belirtti.

İHA

Bir Yorum Yazın