.
HESABIM
Üye Ol

Antalyaspor’da Hareketlilik Devam Ediyor

Antalyaspor’da Hareketlilik Devam Ediyor

Hafta sonunda Beşiktaş ile deplasmanda karşılaşacak olan Antalyaspor Hentbol takımında transfer çalışmaları devam ediyor.

Haberin Tarihi: 28 Eylül 2013

Sayısal olarak hemen hemen her mevkiye transfer ihtiyacı olduğunu belirten Antalyaspor Hentbol Şube sorumlusu Hakan İrban yaptığı açıklamada, "Sayısal olarak çok fazla transfer ihtiyacımız var gibi gözükse de mevcut kadromuzdaki oyuncularımız birkaç farklı mevkide oynayabilecek kalitede olmalarından dolayı transferde rahat hareket ediyoruz. Sezon başında yaptığımız açıklamada bizim için bütçe çok önemli, parasını ödeyememeğimiz oyuncuların transferini yapmayacağız demiştik. İlk ay itibari ile tüm oyuncularımızın maaşını yatırdık ayrıca İl Özel İdare maçında gösterilen mücadele ve alınan puan için de oyuncularımıza prim verme kararı aldık" dedi.

Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren İrban, "Yerli ve yabancı bir çok oyuncu Antalyaspor’a gelmek istiyor. Kadroda rotasyonu arttırabilmek için 2-3 transfer daha yapmamız gerek. Bütçemize uygun, takım ruhuna katkı verecek oyuncuları yerli oyuncuların transfer dönemi bitmeden kadromuza katabiliriz. Antalyaspor’a gelmek isteyen oyunculara kapımız açık" dedi.

Takımda arkadaşlık, birlik ve beraberliğin üst düzey olduğunu belirten İrban, "Hentbolda henüz ilk sezonumuz. Sponsorluk ve reklam çalışmalarımız devam ediyor. Eksiklerimizi de sırayla kapatıyoruz. 3 yıllık bir planlamamız var. Her sezon üzerine koyarak ilerlemek istiyoruz. Oyuncularımızın da karakterleri, mücadele ruhları bizi daha iyisini yapmaya şevk ediyor. Bu yüzden prim sistemini getirerek, oyuncularımızı ödüllendirmek istedik" ifadelerini kullandı

Bir Yorum Yazın