.
HESABIM
Üye Ol

Antalyaspor’da Prim Dopingi

Antalyaspor’da Prim Dopingi

Cumartesi günü saat 13:00’te deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Antalyaspor Hentbol takımında yönetimin prim dopingi mutlu etti.

Haberin Tarihi: 5 Aralık 2013

Son 3 haftayı galibiyetle kapatan kırmızı-beyazlı takım ligde üst sıralara tırmanmaya devam ediyor.

Antalyaspor Hentbol Şube Sorumlusu Hakan İrban, "Güçlenen kadrosuyla Gençlerbirliği ile yaptığımız maçı son saniyelerde kazandık. Bu sezon ilk kez maçlarımızı oynadığımız 450 kişilik salonun tamamına yakını doldu. Taraftarımızın müthiş desteği galibiyetimizde önemli rol oynadı. Bizleri yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

Antalyaspor

Türkiye’de ve Antalya’da hentbolun gelişimi için önemli bir misyon üstlendiklerini belirten İrban, "Yaptıklarımız ve yapacaklarımızla hentbolu Antalya’da ve Antalyaspor camiasında sevdirmeye çalışıyoruz. Her geçen hafta maçlarımıza ilgi artıyor. Oyuncularımız da gösterdikleri takım ruhu ve mücadele ile taraftarımızın beğenisini kazanıyor" ifadelerini kullandı.

Hentbolda ilk sezonlarının olduğunu vurgulayan İrban,"Doğruları yapmaya çalışıyoruz. Yerli ve yabancı tüm oyuncularımıza anlaştığımız miktarların aynısını sözleşmelerine de yazdık. Geride kalan 3 ay boyunca maaşlarını verdik. Bu ay 4. maaşlarını da vereceğiz. Oyuncularımız daha önce Özel İdare maçından dolayı prim almayı hak kazanmışlardı Gençlerbirliği maçının ardından soyunma odasında sürpriz yaparak yaklaşık 10 Bin TL prim vereceğimizi söyledik" dedi.

Oyuncularımıza imzaladığımız sözleşmelerden fazlasını yapmaya çalışıyoruz diyen İrban, "Takımımız da aldığı galibiyetlerle Antalyaspor Hentbol takımının gücünün arttırıyor ve ömrünü uzatıyor. Yerli yabancı bir çok oyuncu artık Antalyaspor’a gelmek istiyor. 1-2 transfer daha yapabiliriz ancak bizim önceliğimiz mevcut oyuncularımıza olan sorumluluğumuzu yerine getirmek. Transfer yapmak için yapmayacağız. Antalyaspor’da oynamak, çalışmak için fedakarlık yapan herkesle görüşür, şartlar uygun olursa da kadromuzda yer veririz" dedi.

Bir Yorum Yazın