.
HESABIM
Üye Ol

Antalyaspor’dan Taraftarına Çağrı

Antalyaspor’dan Taraftarına Çağrı

Cumartesi günü saat 13:00’te sahasında Bursa temsilcisi Nilüfer’i ağırlayacak olan Antalayaspor Hentbol takımında hazırlıklar devam ediyor.

Haberin Tarihi: 3 Ekim 2013

Antalyaspor Hentbol Şube Sorumlusu Hakan İrban, karşılaşma öncesinde yaptığı açıklamada, taraftarları maça davet etti.

Hentbol şubesinin kapatmayarak Antalya’da salon sporlarında en üst düzeyde temsil ettiklerini belirten İrban, "Hentbol Federasyonu’na son gün başvurarak, devam kararımızı bildirmiştik. Sezon öncesini neredeyse geçirmedik. Bizim için kısa sürede lig başladı. Bir yandan lig ve kupa maçları yaparken bir yandan da transfer çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

Ligin ilk 4 haftasını kendileri için sezon başı hazırlığı niteliğinde geçtiğini belirten İrban, "Sezon başı hazırlığını tam yapamamamız nedeniyle ligdeki ilk 4 haftayı kendimiz için sezona hazırlık olarak gördük .Bu süre zarfında ligde 3 ve kupada 1 maç yaptık. Cumartesi günü de Bursa Nilifüer ile oynayacağız. Takım olarak hem sezona hazırlanıyoruz hem de maçları oynuyoruz. Ligde 1 puan aldık kupada tur atladık. Eksiklerimize rağmen, beklentilerimizin üzerinde maçlar oynuyoruz. Cumartesi günü Nilüfer karşısında da bunu devam ettirmek istiyoruz" dedi.

Bu sezon en büyük gücümüz Antalyaspor ruhu diyen İrban, "Takımdaki oyuncularımız da tribünlerle bütünleşiyor. Taraftarlarımızın desteği ile oyuncularımızın mücadele gücü artıyor, Antalyaspor ruhu ortaya çıkıyor. Bursa Nilüfer maçında da taraftarlarımız en büyük itici gücümüz olacak. Herkesi maça bekliyoruz" dedi.

(Antalyasporum)

Bir Yorum Yazın