.
HESABIM
Üye Ol

Antalyaspor’dan Taraftarına Teşekkür

Antalyaspor’dan Taraftarına Teşekkür

Antalya şehrini salon sporlarında en üst düzeyde temsil eden takımlarından biri olan Antalyaspor Hentbol takımı, sahasında oynadığı zorlu maçta Maliye Milli Piyango’yu yenmenin mutluluğu yaşanıyor.

Haberin Tarihi: 21 Kasım 2013

Kırmızı-beyazlı takımın sorumlusu olan Hakan İrban, galibiyette taraftarın önemli katkıda bulunduğunu söyledi.

İrban, "Akdeniz Üniversitesi içerisinde 400 kişilik küçük bir salonda maçlarımızı oyuyoruz. Maçlarımız ücretsiz ancak sezon başından beri salon dolmadı. Hatta Beşiktaş ile sahamızda oynadığımız maçta adeta deplasman yaşadık ancak hafta sonunda Maliye Milli Piyango ile oynadığımız maçtaki taraftar desteğinden çok memnun kaldık" dedi. 36-32 yendikleri Maliye Milli Piyango maçında da salonun dolmadığını belirten İrban, "Salon tamamen dolmadı ancak taraftarın verdiği coşku çok iyiydi. Oyuncularımız bu sezon ilk defa maçın başından sonuna kadar tezahüratlar eşliğinde oynadı. Taraftarı desteği ile birlikte maçı da kazanmasını bildiler" dedi.

Mütevazi bir bütçeleri olduğunu belirten İrban, "Kadro derinliğimiz rakiplerimize göre daha az ancak takım ruhumuz devreye girince her maç kazanabilecek gücümüz var. Bu yüzden taraftar desteğine ihtiyacımız var. Maliye Milli Piyango maçında bizi yalnız bırakmayan başta 07 Gençlik Fatal Kings grubu olmak tüm taraftarlarımıza teşekkür ederiz" dedi.

Hakan İrban, kırmızı-beyazlı takımın önümüzdeki iki lig maçının programın belli olduğunu da açıklayarak hem İstanbul’da hem de Antalya’da yapacakları maçlarda taraftar desteği yanlarında görmek istediklerini söyledi.

23 Kasım Cumartesi
15:00 İstanbul Anafen Koleji – Antalyaspor (Kartal İto Spor Salonu)

30 Kasım Cumartesi
13:00 Antalyaspor – Gençlerbirliği (Akdeniz Üniversitesi Mavi Salon)

Bir Yorum Yazın