.
HESABIM
Üye Ol

Araç Belediyespor Umutlu

Araç Belediyespor Umutlu

Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Araç Belediyespor, ligin ikinci yarısında aldığı galibiyetlerle ligde kalma umutları arttırdı.

Haberin Tarihi: 6 Mart 2013

Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde, sezonun ilk yarısını oynadığı 9 karşılaşmadan galibiyet alamadan kapatan, ikinci yarıda ise 3 galibiyet alarak 8. sıraya yükselen Araç Belediyespor Antrenörü Nedzad Masiç, ligin ikinci yarısında iyi bir çıkış yakaladıklarını söyledi.

Şu anda tek hedeflerinin Çankaya Belediyesi Anka Spor Kulübü’yle oynayacakları maçı kazanmak olduğunu ifade eden Masiç, söz konusu maçı kazanarak ligde kalmak istediklerini kaydetti.

Masiç, oyuncularında bir istek ve motivasyonun bulunduğunu dile getirerek, ”Yapabileceklerini gördüler. Ne kadar sağlam takım olduğumuzu gösterdiler. Sonuna kadar böyle kazanmak istiyoruz” dedi.

Takımın ligde kalıp kalmayacağının kendi ellerinde olduğunu vurgulayan Masiç, takımın psikolojik olarak rahat olduğunu bildirdi.

Yardımcı Antrenör Cengiz Kesici de takımın güzel bir ivme kazandığını belirterek, takımı daha da yukarılara taşıyacaklarını ifade etti.

Kaynak: Ajansspor

Bir Yorum Yazın