.
HESABIM
Üye Ol

Ardeşen GSK, Araç Belediyesi Maçına Hazır

Ardeşen GSK, Araç Belediyesi Maçına Hazır

Bayram Tatili, Milli Takım ve Gençler Ligi Münasebeti İle 1 Aylık Tatile Giren Türkiye Hentbol Bayanlar Süper Ligi, Bu Hafta Sonu Yapılacak Olan Karşılaşmalarla Başlayacak

Haberin Tarihi: 29 Ekim 2013

Rize Temsilcisi Ardeşen GSK İse 3 Kasım Pazar Günü, Deplasman’da Kastamonu Araç Belediyespor’a Konuk Olacak!

 

Ardeşen GSK Yara Saracak!

 

Lige 3 Galibiyetle Başlayarak 6 Puan Toplayan, Ancak 4. Hafta Deplasman’da Çankaya Belediyespor’a Karşısında   Tek Sayı Farkla Mağlup Olarak Yara Alan Ardeşen GSK, Kastamonu Araç Belediyespor’u Mağlup Ederek Yara Sarmayı Hedefliyor.

 

Teknik Direktör Hüsnü Kemal Durak Gözetimin de Çalışmalarını Aralıksız Bir Şekilde Sürdüren Bordo-Beyazlılar, 3 Kasım 2013 Pazar Günü Araç Deplasmanından Galibiyetle Ayrılmanın Hesaplarını Yapıyor.

Zor Bir Deplasman Bizi Bekliyor!

Çalışmalar Hakkında Açıklamalarda Bulunan Teknik Direktör Hüsnü Kemal Durak, “Lige 3 Galibiyetle Başlamanın Sevincini Yaşarken, Çankaya Belediyespor Karşısında Hiç de Beklemediğimiz Bir Mağlubiyet Aldık. Bu Mağlubiyet Bizleri Üzdü, Ancak Biz Yolumuza Bardağın Boş Tarafını da Hesap Ederek Devam Ediyoruz. Bazen Alınan Tek Bir Galibiyet, Onlarca Mağlubiyetten Önemlidir. Gerek Teknik Ekibim, Gerekse Sporcularım Olarak Dersimizi Aldık ve Çalışmalarımıza O Yönde Devam Ettik. Bu Mağlubiyeti Bir Yas Olarak Değil, Bir Şans Olarak Değerlendireceğimize İnancım Tam. Kastamonu Araç Deplasmanı, Çok Zor Geçecek. Ama Kazanmak İçin Elimizden Geleni Yapacağız.” Dedi.

Bir Yorum Yazın