.
HESABIM
Üye Ol

Ardeşen GSK Gönül Desteği Topluyor!

Ardeşen GSK Gönül Desteği Topluyor!

Bu Yıl Süper Lig’de Mücadele Edecek Olan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (GSK) Kadın Hentbol Takımının, Yönetim Kurulu ve Sporcuları Ardeşen’deki Sivil Toplum Kuruluşlarını Ziyaret Ederek Gönül Desteği İstedi.

Haberin Tarihi: 9 Ağustos 2012

 

Sırasıyla, Ardeşen Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı, Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Recep Şeremet, Ziraat Odası Başkanı Turan Kabaoğlu ve Nakliyeciler Kooperatifi Başkanı Muhammet Yenilmez’i ziyaret eden Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar Süper Lig Temsilcisi Ardeşen GSK Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz ile Onursal Başkan Dursun Yaşaroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Gültekin, Ali Biberoğlu, Sacettin Hacışahinoğlu, Ziya Özatmaca ve Sporcular Serpil Değermenci, İlke Şen ile Gamze Haşimoğlu gönül desteği istediler.

 

Türkiye’nin 5 büyük ilinin Hentbol Süper Lig’inde temsilcisi bulunduğunu anımsatan Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz, “Biz de Rize ili olarak süper lig’e yükselen tek taşra takımı olma özelliği ile bu sezon mücadele edeceğiz ve taşranın gücünü ortaya koyacağız. İç ve dış transferde sorunsuz bir dönemi geride bıraktık. Artık Eylül ayında başlayacak olan lig’e hazırlanıyoruz.” Dedi.

 

Aynı zamanda Ardeşen GSK’nın yönetim kurulu üyesi olan Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin ise Ardeşen GSK’ya her kesimin sahip çıktığını ifade ederek, “Ardeşen’de Ardeşen GSK ve Üniversite söz konusu olunca her kesim görüşünü bir tarafa bırakarak hareket ediyor. Böyle olunca da başarı kaçınılmaz oluyor. Sporcularımız saha da bizler ise diğer alanlarda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu durum inşallah diğer konularda da kendini gösterir ve Ardeşen her konuda başarılı olur da hakettiği yerlere ulaşır.” Dedi.

Kaynak: Ömer Faruk Zenginal / Ardeşen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Yorum Yazın