.
HESABIM
Üye Ol

Ardeşen GSK, Palandöken’de

Ardeşen GSK, Palandöken’de

Kadınlar Süper Ligi ekiplerinden Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (GSK), hazırlık kampını Erzurum Palandöken’de sürdürüyor.

Haberin Tarihi: 9 Ağustos 2015

Grand Erzurum Otel’de Teknik Direktör Hikmet Vurgun ve ekibi gözetiminde kampa giren bordo-beyazlılar bazı günler 2 bazı günlerde de 3 idman gerçekleştiriyor. Kondisyon ağırlıklı süren kamp programında teknik-taktik çalışmalara da başlandı.

Sezonun en iddialı ekiplerinden biri olduklarını ifade eden Teknik Direktör Hikmet Vurgun, “Çok zorlu 3 ayrı kulvarda mücadele edeceğiz. Sezon çok uzun ve çok maçlı bir maraton. Bu zorlu maratonda ekibimizle birlikte en iyisini elde etmek için mücadele edeceğiz” dedi.

Geçen yıldan daha dinamik, daha alternatifli ve daha iyi bir kadro kurduklarını ifade eden Vurgun, “Yönetim Kurulumuza ve destek olanlara teşekkür ediyorum. Ligimiz Eylül ayının ikinci haftasında başlayacak. Yaklaşık 5 haftalık bir süremiz var.

Bu sürede en iyi şekilde hazırlanıp, Rize’ye ve Ardeşen’e yakışır bir şekilde mücadele edip daha iyi sonuçlar almak istiyoruz. İlk hafta Ardeşen Tunca Vadisinde yer alan Dere Mezrada bir kamp süreci yaşadık. İkinci etapta ise daha zorlu bir kamp sürecini Erzurum da geçiriyoruz. Hafta başı kampımızı tamamlayıp, Ardeşen’e döneceğiz” dedi.

Bir Yorum Yazın