.
HESABIM
Üye Ol

Ardeşen GSK’da Sezon Açılış Toplantısı Yapıldı!

Ardeşen GSK’da Sezon Açılış Toplantısı Yapıldı!

Bu Yıl Kadınlar Süper Liginde Mücadele edecek Olan Ardeşen GSK’da Sezon Açılış Toplantısı Gerçekleştirildi.

Haberin Tarihi: 2 Ağustos 2012


 

Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz Başkanlığında Gerçekleştirilen Toplantı Ardeşen Kaymakamlığı Toplantı Salonunda Yapıldı.

 

Onursal Başkan Dursun Yaşaroğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Özatmaca, Teknik Direktör Hüsnü Kemal Durak, Antrenör Şevki Demiroğlu, Genel Koordinatör Osman Nuri Yazıcı, Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ömer Faruk Zenginal ile Oyuncuların Katıldığı Toplantıda Genel Durum Değerlendirmesi Yapıldı.

 

Burada konuşan Başkan Sultan Rauf Oğuz, “Türkiye Hentbol Federasyonu 2012-2013 Süper Lig Sezonunun hayırlı olmasını, kazasız, belasız, huzur dolu geçmesini diliyorum. Yönetimimiz, teknik ekibimiz, eski ve yeni oyuncularımız başarıya koşmak için hazır. Umuyorum ki, geçen yıl elde ettiğimiz başarıyı bu yıl da elde edeceğiz. Geçen yıl Süper Lig’i hedefleyen ve hedefine emin adımlarla ilerleyip ulaşan bir takım ruhu ile bu yıl ise Avrupa’yı hedefleyen bir takım olarak hedefimize emin adımlarla yürüyüp ulaşacağız.” Dedi.

 

Onursal başkan Dursun Yaşaroğlu ise, Teknik ve oyuncu anlamında büyük transferler gerçekleştirdiklerini anımsatarak. Çalışmalarımız takımımızın daha da güç kazanması için. Biz yerinde kalan değil, sürekli başarıya koşan bir takım ruhu ile hareket ediyoruz. Bu düşünceyle hareket ettiğimiz müddetçe de başarının bizi kovalayacağından eminim.” Dedi.

 

Teknik direktör Hüsnü Kemal Durak, “Ardeşen GSK gibi heyecan dolu bir yapı içerisinde olmaktan mutluyum. Şahsım ve sporcularım adına yönetime çok teşekkür ediyorum ki bize bu heyecanı yaşattığı için. 32 yıldır hentbol camiası içerisinde olmama rağmen, bugün duyduğum heyecanı daha önce duyamadım. Süper lig gerçekten kolay değil. Ama başarı kazandırmak için katkımız olacak. Takımda eski ve yeni transferlerin oluşturduğu yeni bir tablo var ve bu tablodaki uyum, kaynaşma, teknik ve taktik çok güzel. Erzurum da yapacağımız kampta da daha güzel bir tablo yakalayacağız. Sporcularımıza güveniyorum fakat, daha da güçlü bir takım olabilmemiz için belki 1 yada 2 yeni transferle daha gücümüze güç katabiliriz. Bunu zaman gösterecek. Ardeşen’de özellikle saha ve seyirci avantajı var. Bu avantajı da çok iyi kullanmalıyız. Ben gerçekten çok heyecanlıyım. Yönetimde ve ekipteki istek ve arzu beni çok mutlu ediyor. Bu sezon bu mutluluk ve birliktelik ile sağlıklı bir sezon geçirmemizi diliyorum.” Dedi.

 

Geçtiğimiz yıl Romanya’nın Universitatea Neptun Constanta takımında top taşıyan yeni transfer İlke Şen ise, “Çok güzel bir ortamla karşılaştık. Geçen sezon Ardeşen GSK takım olarak çok güzel bir iş başardı ve süper lig’e yükseldi. Şimdi biz de kendilerine destek olmak için buraya geldik ve bu takımın bir parçası olduk. İnşallah katkı sağlayacağız. Allah utandırmasın ve hepimize hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 Kaynak: Ardeşen GSK

Bir Yorum Yazın