.
HESABIM
Üye Ol

Ardeşen GSK’dan Rektör Arif Yılmaz’a Ziyaret!

Ardeşen GSK’dan Rektör Arif Yılmaz’a Ziyaret!

Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Tarafından Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektör’ü Prof. Dr. Arif Yılmaz’a Bir Ziyaret Gerçekleştirildi.

Haberin Tarihi: 18 Temmuz 2012

Rektörlük Makamında Gerçekleştirilen Ziyarete, Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz, İl Genel Meclis Üyesi Hakan Gültekin ile Kulüp Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Biberoğlu, Sacettin Hacışahinoğlu, Antrenör Şevki Demiroğlu ile Oyuncular Serpil Değermenci ve Yasemin Çiçek Katıldı.
 

ardeşen_lazhaber_hentbolhaber_net

Burada konuşan Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz Rektör Yılmaz’a Yönelik yaptığı açıklamada, “Süper Lig başarımızı sizlerle paylaşmak istedik. Rize’ye süper lig sevincini yaşatan bayan sporcularımızla siz değerli rektörümüzü ziyaret etmek istedik. Yola çıktık. Süper lig de inşallah Rize’mize yakışır bir sezon geçirmeyi umut ediyoruz.   Biz kendi enerjimizle mevcut kaynakları harekete geçirmek için yola çıktık. Diğer ilçelere ve bölgemize örnek olacak bir çalışmayla sizin de desteklerinizle kızlarımızı spor alanında bir basamak daha yukarı çıkarmayı hedefliyoruz.” Dedi.

Rektör Yılmaz ise Burada Yaptığı Açıklama da Ziyaretten Ötürü Duyduğu Memnuniyeti Dile Getirerek, “Öncelikle teşekkür ediyor ve tebrik ediyorum. Şampiyon oldunuz ve süper lig de Rize’mizi temsil edeceksiniz.  İmkânlarınıza göre büyük bir iş başardınız. Başarılarınızın bundan sonra da devam etmesini diliyorum. Üniversitemiz olarak imkânlarımız ölçüsünde her türlü desteği vermeye hazırım. Yapılan iş Rize adına çok güzel bir iş. Süper lig de hiç takımımız yoktu. Sayeniz de bunu da yaşadık.” Dedi.
 

ardeşen_lazhaber_hentbolhaber_net

İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin de, Ardeşen GSK’nın Başarısını Başbakan Erdoğan ve Bakanlarla Paylaştıklarını ve Rize’nin süper lig de bir takımı olduğunu duyduklarında çok şaşırdıklarını ve keyif aldıklarını anımsatarak, “Türkiye’de spor denince 4 büyük alan var. Futbol, Basketbol, Voleybol ve Hentbol. Rize’miz de hentbolu seçti ve süper lig’e yükseldi. İlçede oluşan enerji şuan da Büyük Rize’yi sarmış durumda. Rize’den kat kat büyük il ve ilçeler bu başarıya ulaşamazken biz ulaşmayı başardık. Bu başarı herşeyden önce tabi sporcularımıza ait ama Yönetim, taraftar tamamen büyük bir ruh ile bunu başardı. Bir çok maçımızı taraftarımızı güçlü destekleri ilekazandığımız bir gerçek. Şuan ilçede ve ilimizde Vali’den STK’lara kadar her kurumun bir dua ve gönül bazen ise maddi destekleri ile bunu başardık. Bu birliktelik ile bundan sonra da başaracağımıza inanıyorum.” Dedi.

ÖMER FARUK ZENGİNAL
RİZE (ARDEŞEN GSK) 

Bir Yorum Yazın