.
HESABIM
Üye Ol

Ardeşen , Zorlu Virajda

Ardeşen , Zorlu Virajda

Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Basın Sözcüsü Ömer Faruk Zenginal: ” Ligde 10 günde 4 maç oynayacağız ama bu zorluktan çıkabilecek tecrübeye sahibiz ” dedi.

Haberin Tarihi: 14 Şubat 2014

Ömer Faruk Zenginal  yaptığı açıklamada, ligin ikinci yarısının tamamlanmasına 4 maç kaldığını belirterek, " İkinci yarıda çok iyi bir performans sergilyerek beş maçta beş galibiyet aldık. Aldığımız seri galibiyetler bizi üst sıralarda tuttu. Bu çıkışı sürdürmek için ligde kalan 4 maç çok önemli. Ligde 10 günde 4 maç oynayacağız ama bu zorluktan çıkabilecek tecrübeye sahibiz " diye konuştu.

Bu zorlu yarışın hafta sonu Muratpaşa Belediyesi maçı ile başlayacağını ifade eden Zenginal , " Son sezonun şampiyonu ve maç eksiği ile ligde ikinci sırada bulunuyor. Çok çekişmeli ve zor maç olacak. Bu karşılaşmadan da galibiyetle ayrılarak galibiyet serimizi  6 maça çıkarmak istiyoruz. Bunun için taraftarımıza çok büyük iş düşecek. İç saha maçlarında seyircimizden çok büyük güç alıyoruz ve bu desteği Muratpaşa Belediyesi maçında da alacağımıza inanıyorum " ifadelerini kullandı.

Zenginal, 10 günlük zorlu lig yarışının ardından Bayanlar Avrupa Challenge Kupası çeyrek final maçlarına odaklanacaklarını sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın