.
HESABIM
Üye Ol

Aslankaya, Trabzon’a Meydan Okudu

Aslankaya, Trabzon’a Meydan Okudu

Hentbol Erkekler Süper Ligi 51 Niğdespor Antrenörü Aydemir Aslankaya, “Trabzonspor maçını kazandığımız taktirde yüzde 90 Süper Lig’de devam edeceğiz” dedi.

Haberin Tarihi: 27 Mart 2013

Bu sene ligde yaşanan sakatlıkların takımı sıkıntıya soktuğunu ve şuanda telafi etmeye çalıştıklarını belirten Aslankaya, hafta sonu İstanbul Yedi Tepe takımı ile yaptıkları maçın galibiyetle sonuçlandığını, Süper Lig’de kalmayı hedeflediklerini söyledi.

Aslankaya yaptığı açıklamada, Trabzonsporla 13 Nisan’da oynanacak maç öncesi milli takımların kampından dolayı 3 haftalık bir ara vereceklerini, Trabzonspor maçını kazanıp ligde kalıp Niğde’ye iyi şeyler yapmak istediklerini belirtti.

Aslankaya, şöyle devam etti:

"Süper Lig’de oynamak çok önemli. Sporcularım ellerinden geleni yapıyor. Biz Avrupa kupalarını hedefleyen, şampiyonluğu hedefleyen Niğde takımını meydana getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sporcularıma çok güveniyorum. El ele verip Avrupa kupasını oynayan bir Avrupa takımını Niğde’ye getirip burada maç yapmamız herhalde tarihi bir olay olabilir. Buna çok uzak değiliz.

 

Bir Yorum Yazın