.
HESABIM
Üye Ol

Atlantik’te Yüzler Gülüyor

Atlantik’te Yüzler Gülüyor

Hentbol Bayanlar 1.Ligin iddialı ekibi Atlantik Spor Kulübü , Kuşadası’nda gerçekleşen Play-Off yarı finalinde kendi grubunu lider olarak bitiren ekip , yardımcı antrenör Sevinç Yüksel’e sürpriz doğum günü partisi düzenledi.

Haberin Tarihi: 5 Mayıs 2014

Hentbol Bayanlar 1.Ligin Ankara temsilcisi Atlantik Spor Kulübü , yardımcı antrenörü Sevinç Yüksel‘e , teknip ve sporcular sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirdi.

Doğum gününü pasta keserek kutlayan ekibin teknik heyeti  ve sporcuları , en güzel doğum günü hediyesini Süper Lige çıkarak vereceklerini belirttiler.

Kendisi için düzenlenen doğum günü nedeniyle büyük mutluluk yaşadığını belirten Yüksel ,   kutlamada tebrikleri kabul ederken , teknik heyete ve arkadaşlarına teşekkür etti.

Sevinç Yüksel yaptığı açıklamada , " Teknik ekip ve sporcularımız ile birlikte pasta keserek doğum günümü kutladık. Yarı finallerde 3’te 3 yaparak finallere yükselmemiz bu özel günümü  daha da bir anlamlı kıldı. Kulüp başkanımıza , teknik ekip ve sporcularımıza çok teşekkür ediyorum. " dedi.

Bir Yorum Yazın