.
HESABIM
Üye Ol

Avrupa Arenasında Türk Hakemler ve Gözlemcilere Görev Yağdı

Avrupa Arenasında Türk Hakemler ve Gözlemcilere Görev Yağdı

Hentbolde Uluslararası alanda Ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Uluslararası Hakemlerimiz ve Gözlemcilerimize görevler gelmeye devam ediyor.

Haberin Tarihi: 30 Ekim 2014
Uluslararası Hakemlerimiz Mehtap Şimşek – Pınar Ünlü Hatipoğlu’na EHF den görev.

https://i0.wp.com/www.hentbolhaber.net/uploads/FCK/pinarunlumehtapsimsek.jpg?resize=160%2C225

Uluslararası hakemlerimiz 15-16.11.2014 Tarihleri arasında Kosova da KHF Kosova(KOS) – RK Zelina(CRO) takımları arasında oynanacak olan Bayanlar Challenge kupası maçında görevlendirildi. Ayrıca Mehtap Şimşek – Pınar Ünlü Hatipoğlu’na bir görev daha geldi. 22-23.11.2014 Tarihleri arasında İtalya da Jomi Salerno(İTA) – Balonmano Bera Bera(ESP) Takımları arasında oynanacak olan Bayanlar EHF kupası 2. maçında görevlendirildiler.

EHF den bir diğer görevde Ulusarası Gözlemcimiz Kenan Sivrikaya’ya.

15-16.11.2014 Tarihleri arasında Azerbeycan da oynanacak olan Challenge kupası maçında EHF tarafından görevlendirildi. ABU Baku (AZE) – ZRK Crvena Zvezda(SRB) Takımları arasında oynanacak olan maçta görevlendirildi.

 
Daha Önce de Hentbol Uluslararası Gözlemciliğe ilk defa adım atan Kenan Gökmen’e de görev geldiğini ilan etmiştik.

Hakemlikte başarılı kariyerinin ardından gözlemciliğe başlayan , ardından da bu sene EHF tarafından Uluslararası Gözlemcilik kursuna davet edilen Kenan Gökmen ilk Avrupa Kupası maçı için EHF tarafından görevlendirildi.

Kenan Gökmen , Bayanlar EHF Kupası 3.Tur maçında 15-16 Kasımda Yunanistan’ın O.F.N. Ionias ile Rusya’nın Astrakhanochka takımları arasında ki ilk maçta görev yapacak.

Maçın hakemleri ise Moldava’dan   Dorian Sirbu (MDA)    Valentin Suponicov (MDA) hakem ikilisi.

 

Bir Yorum Yazın