.
HESABIM
Üye Ol

“Avrupa Şampiyonu Olarak Görmek İstiyoruz”

“Avrupa Şampiyonu Olarak Görmek İstiyoruz”

Türkiye Plaj Hentbol Bayan ve Erkek Milli Takımı temmuz ayında Danimarka’da yapılacak Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını Fethiye’nin Ölüdeniz Beldesi’nde yapıyor.

Haberin Tarihi: 6 Haziran 2013

Türkiye Plaj Hentbol Bayan ve Erkek Milli Takımı Teknik Kadrosu ile Erkek ve Bayan Hentbol Takımı Sporcuları, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz’ı ziyaret etti.

Baş Antrenör Orhan İlerisoy’un yanı sıra erkek milli takım antrenörleri İsmail Tarakçı, Akın Yenigün, Gürçin Can, bayan milli takım antrenörleri Senar Dayat ile birlikte kaptanlar Gonca Nahcıvanlı, İbrahim Demir ve 20 sporcu Ölüdeniz Belediye Başkanı ve Fethiye Belediye Başkan aday adayı Keramettin Yılmaz’a ziyarette bulundular. Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz daha önceki yıllarda dört kez plaj hentbolu gerçekleştirdiklerini belirterek, "Milli takım kampının Ölüdeniz’de yapılmasından mutlu olduk. Kamp için en iyi şekilde destek olcağız. Sizleri Avrupa şampiyonu olarak görmek istiyoruz" dedi.

Hentbol Bayan Milli Takım Kaptanı Gonca Nahcıvanlı, Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz’a milli takım forması hediye ederken, Yılmaz formayı hemen giyince büyük bir alkış aldı.
 

 

Bir Yorum Yazın