.
HESABIM
Üye Ol

Aydoğ : “ilk ve Son Kez Açıklama Yapıyorum”

Aydoğ : “ilk ve Son Kez Açıklama Yapıyorum”

Zağnosspor açıklamasına Seceattin Aydoğ cevap verdi.

Haberin Tarihi: 16 Ocak 2015

Zağnosspor’un  facebook sayfasında imza töreni sırasındaki talihsiz açıklama sonrası bu açıklamamı hentbol kamuoyu ile paylaşma ihtiyacı hissettiğini belirterek şöyle dedi:

“Yaklaşık iki buçuk ay önce görev aldığım Zağnos Spor Kulübünden 15.Ocak.2015 itibariyle sözleşmem devam etmesine rağmen istifa ettim (TEK TARAFLI). Bu istifam da kulüp tarafından kabul edildi. Görevimden ayrılmamla ilgili bir açıklama yapmaya gerek görmemiştim. Ama Kulübün resmi  açıklamasından sonra, açıklamayı esefle karşıladığımı ifade ediyor ve sayın yöneticilere verdiğim dilekçeyi bir kez daha okumalarını öneriyorum. İstediğim ve planladığım çalışmaları yapamayacağım bir ortamda bulunmak istemediğim için İSTİFA ETTİM.

SECEATTİN AYDOĞ OLARAK 35 YILDIR BAŞIM DİK OLARAK DURDUM. SECEATTİN AYDOĞ’un “BAŞARISINI” SPORTİF BİR DEĞERLENDİRME KRİTERİ OLMADAN, HİÇ KİMSE DEĞERLENDİREMEZ.   Başarıyı getiren faktörler (takımın oyuncu profilinden önce);Sporcu Yönetici işbirliği,Antrenör Sporcu işbirliği,Ve en önemlisi yönetici-sporcu diyaloğu.Bunlar sağlıklı ve dürüst kurulmaz ise başarı kazanmak ve hedefe ulaşmak konusunda sıkıntı yaşamak kaçınılmadır. Velev ki başarıya ulaşılsa bile sağlıklı ve övünülecek bir başarı olamaz diye düşünüyorum.

İLK VE SON KEZ AÇIKLAMA YAPIYOR VE HENTBOL CAMİASINA SAYGILAR SUNUYORUM”dedi.

Anahtar Kelime: ,

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • uğur bülent
    17 Ocak 2015 11:43 Kullanıcı Profili

    sevgili hocam,sizi herkes tanıyor kulüp takımlarımız,milli takımlarımızda başarıyla görev yaptınız kişiliğiniz,karakteriniz insanlığınız parmakla gösterilir eminimki siz olması gerekeni yaptınız bence sizin gibi yıllarını hentbole adamış birini kaybettikleri için o açıklamayı yapanlar üzülsün,sevgi ve saygılarımla

Bir Yorum Yazın