.
HESABIM
Üye Ol

Bakan Faruk Çelik, Hentbolcularla Buluştu!

Bakan Faruk Çelik, Hentbolcularla Buluştu!

Tatil için Rize’de Bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve Kızı Zeynep Çelik, Türkiye Hentbol Bayanlar Süper Lig Ekiplerinden Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübünün (GSK) yönetim kurulu, teknik ekip ve sporcuları ile buluştu.

Haberin Tarihi: 27 Ağustos 2013

Rize’nin Çamlıhemşin İlçesine Bağlı Ayder Yaylasında Ailesi ile birlikte tatil yapan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bu yıl ülkemizi Bayanlar Avrupa Challenge kupasında temsil edecek olan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü yönetim Kurulu Başkanı Sultan Rauf Oğuz, Başkan Yardımcısı Dursun Yaşaroğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Biberoğlu, Teknik Direktör Hüsnü Kemal Durak İşadamları Faruk Taşkın, Ahmet Taşkın ve hentbol takımı oyuncuları ile buluştu.

 

Takım Kaptanlarından Serpil Abdioğlu Bakan Çelik’e Çiçek Takdim Ederken, Perihan Topaloğlu ise Zeynep Çelik’e 53 Numaralı Ardeşen GSK forması, yönetim ise serender maketi hediye etti.

Bakan Faruk Çelik’e geçen sezon Ardeşen GSK’ya vermiş olduğu destekten ötürü teşekkürlerini ileten Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz, “Bu sezon da yeniden süper lig de size layık bir gençlikle, kültür ve geleneğimizle birlikte ilimizi, Avrupa Kupalarında da ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bu yıl yaptığımız transferlerle takımımızın gücüne güç kattık. Geçen yıl 4. sırada bitirdiğimiz lig’de bu sezon ki hedefimiz ilk 3 içerisinde yer almak. Avrupa’da ise en az bir Çeyrek Final oynamak. İsteğimiz ve arzumuz salon sporlarında ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek.” Dedi.

Ardeşen Gsk Bakan Faruk Çelik

Ardeşen GSK’nın elde etmiş olduğu başarıyı yakından takip ettiğini anımsatan Bakan Çelik ise, “Taşradaki bir ilçe takımının bu denli bir başarı elde etmesi gerçekten güzel bir olay. Çünkü süper Lig’de ya da Avrupa’da mücadele etmek kolay bir iş değil. Biz geçen yıl da destek verdik, bu yıl da destek vermeye devam edeceğiz. Siz yeter ki bu mütevazı yapınızla başarılarınıza başarı katmaya devam edin.” Dedi.

Haber/Resim : Ömer Faruk Zenginal-Ardeşen

Bir Yorum Yazın