.
HESABIM
Üye Ol

Başbakan Erdoğan, Ardeşen GSK İle Buluştu

Başbakan Erdoğan, Ardeşen GSK İle Buluştu

Rize’nin Ardeşen İlçesine bir ziyaret gerçekleştiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Lig ve Avrupa Temsilcisi Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü yönetim kurulu ve sporcuları ile buluştu.

Haberin Tarihi: 27 Ağustos 2013

Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz, Takım Kaptanlarından Serpil Değermenci Abdioğlu ile sporcular Aylin Aşık ve Çağla Aydın Başbakan Erdoğan’a geçen yıl ki buluşmalarında “Avrupa Kupasında mücadele etmeye hak kazanacağız” sözünü hatırlattılar.

Burada Başbakan Erdoğan’a başarılarını anlatan Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz, “Süper Lig’e yükseldiğimiz ilk yıl, ligi 4. sırda tamamlayarak Ülkemizi ve İlimizi Avrupa’da temsil etme hakkı elde ettik. Biz size verdiğimiz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Avrupa’da ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilmek için sizden destek bekliyoruz.” İfadelerini kullandı.

Türkiye’de ilk defa bir taşra takımının elde etmiş olduğu başarı karşısında büyük mutluluk duyduğunu İfade Eden Başbakan Erdoğan ise, “Geçen yıl ki buluşmamızda benden gönül desteği istemiştiniz ve başarı sözü vermiştiniz. Ardeşen’in genç kızlarının elde etmiş olduğu başarı karşısında gerçekten çok mutlu oldum. Önümüzdeki sezon Liginizde ve Avrupa’da başarılar diliyorum. Bende elimden gelen desteği sağlayacağım.” Dedi.

KIZI SÜMEYYE İLE SPORCULARI TANIŞTIRDI!

Başbakan Erdoğan daha sonra Kızı Sümeyye Erdoğan’ı genç sporcularla tanıştırdı. Sümeyye Erdoğan ise genç sporculara başarılar diledi.

Ardından sporcular ve kulüp Başkanı ile hatıra fotoğrafı çektiren Başbakan Erdoğan ve Kızı Sümeyye Erdoğan, takımda yer alan bütün sporculara çeşitli hediyeler verdi.

Ardeşen Gsk - Başbakan Erdoğan
 

Haber – Resim :  Ömer Faruk Zenginal

Bir Yorum Yazın