.
HESABIM
Üye Ol

Başkan Gültekin , Ardeşen Gsk Ekibini Ağırladı

Başkan Gültekin , Ardeşen Gsk Ekibini Ağırladı

Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’i Makamında Ziyaret Etti.

Haberin Tarihi: 15 Nisan 2014

Bayanlar Hentbol Süper Lig Ekiplerinden Ardeşen GSK Yönetim Kurulu Başkanı Sultan Rauf Oğuz, Yönetim Kurulu Üyeleri Dursun Yaşaroğlu, Şaban Ali Biberoğlu, Teknik Ekip ve Sporcular Yeni Seçilen Ardeşen Belediye Başkanı ve Aynı Zaman da Türkiye Hentbol Federasyonu Başkan Yardımcısı Olan Hakan Gültekin’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundular. Sporcular da Sezonun Bitmesi Nedeni İle de Gültekin’e Veda da Bulundular.

2013–14 hentbol sezonunu güzel bir şekilde kapattıklarını ifade eden Gültekin, “Hem Avrupa’da hem de lig deki mücadeleniz gerçekten güzel sonuçlar getirdi. Eksiklikleriniz muhakkak olmuştur ancak, her zaman ifade ettiğim gibi, idarecisinden teknik ekibe, sporcusundan taraftarına birlik ve bütünlük içerisinde hareket eden, gurur duyduğumuz bir takım oldunuz. Bu Ardeşen için önemli bir olaydır. Bu birleştiriciliği siz sporcularımız sağladı. Geçen sene 4. olarak ligi bitirdiniz, bu yıl da ilk 3’e adınızı yazdırdınız önümüzdeki sezon inşallah 2. veya 1. likle ilçemizi gururlandırırsınız. Dua ve temennilerimiz bu yönde.” Dedi.

Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz İse, “Sayın Başkanımıza öncelikle yeni görevinde başarılar diliyoruz. Kendisinin aynı zaman da hentbol Federasyonu Başkan Yardımcısı olması ve eski il genel meclis başkanı olması hasebi ile bu güne kadar ciddi anlamda maddi ve manevi desteklerini gördük. Bu vesile ile kulübüm adına ve Ardeşen Gsk taraftarı adına kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum.”dedi

Bir Yorum Yazın